صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


آبهای سطحی محله ساحلی روستای هلر زهکشی می شود

مدیر شبکه بهداشت ‌و درمان شهرستان قشم ضمن تقدیر و تشکر از اقدام شورای اسلامی و دهیاری روستای هلر به منظور بهسازی محیط گفت : بدنبال گزارش مردمی از تجمع آبهای سطحی در یکی از محله های روستای هلر شهرستان قشم کارشناسان بهداشت محیط حوزه درگهان از محله مذکور بازدید بعمل آوردند .

 

دکتر یاسر مرادی در همین راستا افزود :  کارشناسان بهداشت محیط و بهورزان خانه بهداشت روستای هلر سفلی طی جلسه ای با اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای هلر در خصوص تجمع آبهای سطحی و احتمال استقرار پشه آئدس گفتگو و در خصوص بهسازی محیط تبادل نظر کردند.

 

دکتر مرادی ضمن تشکر از کارشناسان بهداشت محیط و کار حوزه درگهان و بهورزان خانه بهداشت هلر سفلی که با جدیت پیگیری بهسازی محیط بوده اند، عنوان کرد : بهسازی محیط و جلوگیری از تجمع آبهای سطحی و‌ سایر آبهای راکد در سطح شهر و روستا از اقدامات اصلی پیشگیری از استقرار ، تکثیر و رشد پشه آئدس است و این امر یک مسئولیت اجتماعیست که بر عهده تک تک افراد جامعه می باشد .

 

وی ادامه داد : پروژه زهکشی محله ساحلی روستای هلر با گزارش مردمی و شناسایی و بازرسی کارشناسان بهداشت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم و پیگیری بهورزان هلر سفلی و به همت اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای هلر به منظور بهسازی محیط شروع شده است .

 

زهکشی

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١  |  کد خبر : ٢٩٩٣٢ | تعداد نمایش خبر : 85
 

خروج