صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


بازدید استاندار و نماینده مردم استان از بیمارستان شریعتی بندرعباس

در راستای برنامه های هفته ملی جمعیت مهندس دوستی استاندار هرمزگان به همراه دکتر احمد مرادی نماینده مردم استان در مجلس، دبیری نژاد عضو شورای شهر بندرعباس و مدیر کل امور بانوان استانداری با همراهی دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه از بیمارستان زنان و زایمان دکتر شریعتی بندرعباس بازدید کردند.

در این بازدید دوستی استاندار هرمزگان و دکتر مرادی نماینده مردم استان در مجلس ضمن دیدار و گفتگو با مسئولین، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان شریعتی آخرین تحولات درمانی و ارائه خدمات به بیماران به ویژه مادران باردار را در این مرکز درمانی مورد ارزیابی قرار دادند.

مهندس دوستی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خواست کمبودها و نیازهای تجهیزاتی در این بیمارستان را به استانداری اعلام تا در اسرع وقت نسبت به تامین اعتبار و کمک به بخش های این بیمارستان اقدام شود.

استاندار هرمزگان گفت: بخشی از اعتبارات تامین تجهیزات مورد نیاز در بیمارستان شریعتی و راه اندازی بخش های ناباروری در شرق و غرب استان به محوریت میناب و بندرلنگه از محل کمک های صنایع و استانداری تامین خواهد شد. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این بازدید گفت بیمارستان شریعتی بندرعباس یکی از مهمترین و مجهز ترین بیمارستان زنان و زایمان در استان شناخته می شود.

دکتر حسین فرشیدی افزود: این مرکز درمانی دولتی با ارائه خدمات نوین به بیماران همه تخصص های زنان و زایمان و همچنین نوزادان را داراست.

وی با اشاره به ارائه خدمات زنان و زایمان به مهاجرین و اتباع خارجه عنوان کرد: تمامی مراجعین اتباع خارجه که دارای بیمه درمانی باشند با تعرفه بیمه، و افراد فاقد بیمه نیز بصورت کاملا رایگان خدمات دریافت می کنند.

استاندار هرمزگان با حضور در بخش زنان و زایمان با مادر قشمی که صاحب فرزند دوقلو شده بود دیدار و گفتگو کرد و در ادامه در بخش Nicu حضور یافت.

 

استاندار

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١  |  کد خبر : ٢٨٤١٥ | تعداد نمایش خبر : 101
 

خروج