صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


راه اندازی سامانه آموزشی و اطلاع رسانی کووید ۱۹ هرمزگان

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از راه اندازی سامانه آموزشی و اطلاع رسانی کووید ۱۹ این دانشگاه با همکاری واحد مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، کارشناسان معاونت بهداشتی و روابط عمومی دانشگاه خبر داد و گفت: هم استانی ها می توانند آخرین اطلاعات و اخبار آموزشی و اطلاع رسانی کووید ۱۹ را از این سامانه دریافت کنند.

دکتر فاطمه نوروزیان هدف از راه اندازی این سامانه آموزشی و اطلاع رسانی که در قالب سایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان می باشد، را آگاهی و اطلاع رسانی عموم مردم از آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در استان و تسهیل در ارائه خدمات به بیماران حاد تنفسی و موارد مثبت کووید ۱۹ عنوان کرد.

دکتر نوروزیان از دیگر اهداف این سامانه را ارتقای دانش و آگاهی آحاد جامعه با تاکید بر اهمیت رعایت موارد پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا و مخاطرات حضور در اجتماعات و معابر عمومی و اهمیت حضور در منزل برای قطع چرخه انتقال این ویروس دانست.

وی اظهار کرد: آیتم های اصلی این سامانه شامل موضوعاتی از جمله: آنچه درباره کرونا بدانید، سوالات متداول، از مابپرسید، مشاهده پاسخ به سوالات، سامانه جوابدهی آنلاین آزمایش کووید ۱۹ و سامانه خود ارزیابی کووید ۱۹ می باشد.

دکتر نوروزیان ابراز کرد: اخبار کووید ۱۹، اینفوگرافیک های آماری، پیام های آموزشی کووید 19، انیمیشن و موشن گرافی ها، نظر سنجی و پژوهش ها، گالری تصاویر، اخبار شایعات و تکذیبیه ها، جداول برنامه های صدا و سیما، گلچین گزارش های صدا وسیما و فیلم های آموزشی بخش دیگری از این سامانه آموزش و اطلاع رسانی به شمار می رود.

 

 

کرونا

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٧٩٦٥ | تعداد نمایش خبر : 721
 

خروج