برگزاری دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان
دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان در محل بخشداری رودخانه با محوریت بررسی وضعیت آب شرب، فاضلاب، بهداشت مدارس، نمک نان و بهداشت محیط بخش رودخانه برگزار شد.
 ١٧:٣٧ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از بازدید سرزده شیبانی، مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان به منظور تبادل نظر با مدیران بیمارستان و پیگیری مسائل بانوان و پیگیری درخواست های آنها خبر داد.
 ١٧:٣٥ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
3 هزار کیلو گرم خیار شور فاسد در رودان معدوم شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از کشف و معدوم ‌سازی بیش از 3200 کیلوگرم خیارشور فله غیر بهداشتی از یک فروشگاه تهیه و توزیع خیارشور و ترشی، در شهرستان رودان خبر داد.
 ١٥:١٣ - سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش سلامت شاغلین و راهکارهای مدیریت استرس شغلی در میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت: کارگاه آموزشی ارگونومی و مدیریت استرس شغلی در راستای همکاری بین بخشی دستگاههای اجرایی شهرستان به منظور تامین سلامت و امنیت شاغلین بخشهای خصوصی و دولتی و همچنین شناسایی و کنترل عوامل زیان آور محیط کار، در سالن شبکه بهداشت برگزار شد.
 ١٤:٥٥ - سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید ضربتی از روستا مهدهای شهرستان رودان
کارشناسان تغذیه و سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان به همراه کارشناس امور تربیتی کودکان اداره بهزیستی در اقدامی ضربتی جهت بررسی وضعیت نحوه ارائه خدمات توسط روستامهدها به کودکان سه تا شش ساله، از روستا مهدهای شهرستان بازدید کردند.
 ١٠:٤٥ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعدی >>