برگزاری جلسه برنامه ریزی هفته سلامت 98 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های هفته سلامت 98 با حضور اعضای کمیته های برگزاری هفته سلامت در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان برگزار شد.
 ٢٠:١١ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورای بهداشت شهرستان رودان مطرح شد؛
پیگیری نحوه ارائه خدمات بهداشتی به میهمانان و مسافران نوروزی
دوازدهمین جلسه شورای بهداشت شهرستان رودان با طرح موضوعات اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی و تشدید بازدید از اماکن تولید و عرضه مواد غذایی و ارائه خدمات بهداشتی به میهمانان نوروزی و بررسی وضعیت تغذیه در شهرستان با حضور نیک طبع معاون فرماندار، دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان ، افریدون معاون بهداشتی شبکه و مسئولین دستگاههای اجرایی برگزار شد.
 ٠٩:٣٣ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی دو روز از اجرای مرحله دوم طرح ریشه کنی فلج اطفال؛
11 هزار و 186 کودک زیر 5 سال رودانی، واکسینه شدند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان اعلام کرد: در دومین روز از اجرای مرحله دوم طرح ریشه کنی فلج اطفال 24 هزار و 844 خانوار از مجموع 35 هزار و 846 خانوار رودانی با پوشش 69درصدی بازدید شدند و 11 هزار و 186 کودک زیر 5 سال مشمول طرح با پوشش 67 درصدی واکسن دریافت کردند.
 ١١:٢٦ - دوشنبه ٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چهارمین روز از دهه فجر انجام شد؛
بهره برداری از 5 طرح بهداشتی در شهرستان رودان
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و با حضور فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی 5 طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان رودان مورد بهره برداری قرار گرفت.
 ١٤:٠٢ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون استاندار هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان
دکتر حیدری معاون استاندار هرمزگان به همراه حجت الاسلام ذوالقدر نماینده مردم شرق استان، غلامپور فرماندار رودان و دکتر غریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشگی با حضور در بیمارستان امام علی (ع) ضمن بازدید از این بیمارستان با بیماران و کارکنان این مرکز دیدار و گفتگو کردند.
 ١٤:٢٧ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 صفحه بعدی >>