صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندر جاسک 


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک:
ارائه خدمات به بیش از 6 هزار مسافر و شهروند جاسکی در ایام نوروز
 

 

دکتر عباس ابراهیمی گفت: از 29 اسفند ماه 97 لغایت 15 فروردین 98 بیش از 6 هزار از ساکنان و مسافران نوروزی در شهرستان جاسک خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند .

عباس ابراهیمی با اشاره به خدمات دهی شبکه بهداشت و درمان جاسک در حوزه درمان در ایام تعطیلات نوروزی بیان کرد: در حوزه درمان بیش از 4 هزار ویزیت پزشک و پزشک متخصص بصورت شبانه روزی خدمات به مردم و مسافران نوروز صورت گرفت .

وی اظهار داشت : بازدید به تعداد 614 مورد از مراکز تهیه و توزیع فروش مواد غذایی و اماکن عمومی و نانوائی ها و شیرینی فروشی ها و رستوران ها و مساجد و پارک ها اعلام کرد.

ابراهیمی به جمع آوری و معدوم کردن 700 و نود و پنج کیلو گرم مواد تاریخ گذشته و 12 مورد پلمپ اماکن عمومی و مرکز تهیه و توزیع عرضه فروش مواد غذایی در این شهرستان اشاره کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان  تصریح کرد: فعالیت کشیک کارشناسان مبارزه با بیماریها در ستاد مرکزی شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی برای ارائه خدمات واکسیناسیون به شهروندان و مسافران و گزارش های تلفنی و پاسخگویی توسط کشیک های واحد مبارزه با بیماریها نیز در ایام تعطیل صورت گرفت .

وی اظهار داشت : واحد فوریت های پزشکی از تاریخ 19 اسفند ماه سال جاری الی 15 فروردین سال 98 بصورت آماده باش کامل بوده است و به دلیل حساسیت ویژه نوروز 43 نفر از پرسنل اورژانس به همراه 8 دستگاه آمبولانس در 6 پایگاه اورژانس جاده ای و یک پایگاه اورژانس  شهری خدمات رسانی انجام شد.

 

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٤٤٧٨ | تعداد نمایش خبر : 113
 

 


خروج