صفحه اصلی > آرشیو خبر 


کرونا
در ۲۴ ساعت گذشته ۵ بیمار با تشخیص کرونا در استان بستری شدند
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی بدلیل کرونا در استان ثبت نشد و آمار فوتی ها دو هزار و ۶۶۲ بیمار باقی ماند گفت: در این بازه زمانی ۵ بیمار جدید با تشخیص کرونا در استان بستری شد و آمار بستریها ۹ بیمار است.
 ٠٢:١٧ - پنج شنبه ١٤ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرونا
۱۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در استان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی بدلیل کرونا در استان ثبت نشد و آمار فوتی ها دو هزار و ۶۶۲ بیمار باقی ماند گفت: در این بازه زمانی ۱ بیمار جدید با تشخیص کرونا در استان بستری شد و آمار بستریها ۵ بیمار است.
 ٢٣:٥٥ - سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرونا
۱۸۶ بیمار مبتلا به کرونا در استان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی بدلیل کرونا در استان ثبت نشد و آمار فوتی ها دو هزار و ۶۶۲ بیمار باقی ماند گفت: در این بازه زمانی ۱ بیمار جدید با تشخیص کرونا در استان بستری شد و آمار بستریها ۸ بیمار است.
 ٢١:٢٤ - دوشنبه ١١ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرونا
۹ بیمار بدلیل کرونا در بیمارستانهای استان بستری اند
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی بدلیل کرونا در استان ثبت نشد و آمار فوتی ها دو هزار و ۶۶۲ بیمار باقی ماند گفت: در این بازه زمانی ۳ بیمار جدید با تشخیص کرونا در استان بستری شد و آمار بستریها ۹ بیمار است.
 ٢٢:١٩ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
واکسن
سالمندان مراقب قلب خود باشند
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفتگوی رادیویی برنامه پایش که به مناسبت هفته قلب و سالمند تهیه و پخش شد گفت: بیماری قلبی و عروقی با دوران سالمندی ارتباط مستقیمی دارد و سالمندان باید تحت مراقبت بهداشتی از لحاظ کنترل بیماری های غیر واگیر قرار بگیرند و مراقب قلب خود باشند.
 ١٣:٥٤ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>