صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت آموزشی 


پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، دکتر مهدی حسنی آزاد، معاون آموزشی دانشگاه در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است؛

 

بسمه تعالی

 

منت خدای را که توفیق خدمت به خلق  را عطا نمود و همواره پناه و یاورمان بود در فراز و نشیب های زندگی

 

آغاز ماه مهر و مهربانی و تقارنِ بهار دانش و تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس را به فال نیک گرفته و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای سلامت را گرامی می داریم و حضور اساتید ارجمند و دانشجویان عزیز را به عرصه علم و آموزش خیر مقدم و شادباش عرض می‌نمایم.

 

دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بر نقش خطیر، اساسی و ارزشمند خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعیِ واقف و مصمّم است که با همّت و تلاشِ صادقانه و مسئولانه تمامی دانشجویان عزیز، اساتید بزرگوار و کارکنان شریف به رسالت خود در عرصه پیشتازی در  حوزه بهداشت و درمان، جامه عمل بپوشاند.

 

اینجانب به نوبه خویش امیدوارم در سال تحصیلی جدید، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پرنشاط به فعالیت علمی بپردازند و حضور حقیقی و تاثیرگذار خود را در حوزه سلامت به اثبات برسانند.

 

 

برای یکایک شما عزیزان  آرزوی سلامت ، توفیق روز افزون و درخشش در جایگاه رفیع علمی را دارم چرا که ایران زمین مهد پرورش نخبگان ماندگار تاریخ است.

 

دکتر مهدی حسنی آزاد

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

 

دکتر آزاد

 

تاریخ درج خبر : جمعه ٢ مهر ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٤٢١٨ | تعداد نمایش خبر : 224
 

خروج