صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


ایجاد اختلال در سامانه ثبت نام واکسیناسیون به دلیل ترافیک و حجم بالای درخواست
برای ثبت نام در سامانه واکسیناسیون افراد بالای 60 سال صبور باشید مهلت ثبت نام تمدید شد

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن پوزش بدلیل اختلال ایجاد شده در سامانه ثبت نام افراد بالای 60 سال از مردم خواست که روند ثبت نام را با صبر و حوصله بیشتری پیگیری و در صورت ترافیک در سامانه، ثبت نام را به روزهای آینده موکول کنند.

 

دکتر فاطمه نوروزیان در این خصوص گفت:  به دلیل افزایش ناگهانی ثبت نام در سیستم استعلام هویت از طرف سازمان مرکزی، سامانه نوبت دهی واکسیناسیون دچار اختلال و کندی روند ثبت نام شده است که در حال حاضر مسئولین فناوری اطلاعات با گسترده نمودن ظرفیت سامانه و ارتقاء زیرساخت ها ، سعی در رفع اشکال موجود در سامانه دارند.

 

دکتر نوروزیان ضمن بیان اینکه مهلت ثبت نام  تا روز پنجشنبه 24 تیرماه تمدید شده است از عموم مردم درخواست نمود که در ثبت‌نام عجله نداشته باشند و بدلیل ترافیک سامانه، ثبت نام را به روزهای آتی موکول نمایند.

 

همچنین افراد زیر ۶۰ سال به هیچ عنوان جهت ثبت‌نام وارد سامانه نشوند زیرا به دلیل ترافیک نابجا باعث ایجاد اختلال در استعلام هویت و کندی روند ثبت نام در سامانه خواهند شد و همچنین در نهایت با توجه به اینکه ثبت نام تنها برای افراد واجد شرایط بالای ۶۰ سال خواهد بود درخواست آنها ثبت و انجام نمی‌شود.

 

 

واکسن کووید

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٤ تير ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٣٣١٠ | تعداد نمایش خبر : 718
 

خروج