سالمندی
سلامتی در سالمندی با تغذیه مناسب
مهمترین توصیه تغذیه ای برای سنین سالمندی ، تهیه غذاهای ساده و کم حجم است به شکلی که تمامی نیازهای فرد به مواد مغذی تامین گردد و در عین حال متناسب با فرهنگ مصرف او باشد. انتخاب نوع غذا در برنامه غذایی روزانه از اهمیت خاصی برخورداراست. نکته اساسی در برنامه غذایی سالمندان، مصرف مواد غذایی کم چربی و کم کلسترول ( مانند شیر ولبنیات کم چرب، کاهش مصرف روغن، کره، خامه و...) ، کم نمک و پر فیبر است.
 ١٣:٥٥ - سه شنبه ٢٩ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
واکسیناسیون
تزریق ۶۶ درصدی نوبت سوم کرونا در کیش
دکتر مریم ستاریان مسئول واکسیناسیون کرونا در کیش، با بیان اینکه درنوبت اول ۹۸ درصد جمعیت مشمول واکسینه شده اند، تصریح کرد: در نوبت یادآور واکسیناسیون کرونا تاکنون ۴ هزار نفر واکسن خود را دریافت کرده اند.
 ١٥:٠٧ - سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرونا
مثبت شدن ۷۰ درصد از تست‌های کرونا در کیش طی دو روز گذشته
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در دو روز گذشته نتیجه حدود ۷۰ درصد از تست‌های انجام شده به دلیل ابتلای افراد به زیر سویه جدید در جزیره کیش مثبت شده است.
 ٠٩:٤٧ - شنبه ١٨ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر رضانیا
تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از اوج گیری مجدد کرونا
دکتر رضانیا رئيس مرکز توسعه سلامت کیش ضمن تذکر جدی نسبت به سیر صعودی مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر در کشور و همچنین جزیره کیش گفت: بعد از گذشت دو سال و اندی از ورود ویروس منحوس کرونا در کشور و فراز و فرودهای آن و از دست دادن بسیاری از هموطنان و همشهریان عزیزمان، در حال حاضر به‌دلیل عادی انگاری مردم و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و نرسیدن واکسیناسیون به سطح ایمنی، اوج گیری مجدد کرونا می‌تواند هر لحظه در کشور آغاز شود.
 ٢٢:٥٨ - پنج شنبه ١٦ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرونا
هشدار کرونایی/بستری شدن یک بیمار مبتلا به کرونا بعد از ۶۰ روز خالی بودن بخش کووید بیمارستان کیش
دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش ضمن ابراز نگرانی در این خصوص گفت: با تلاش مدافعان سلامت و همت همه مردم و مسئولین ۶۰ روز در کیش مورد بستری نداشتیم ولی متاسفانه آمار روزهای اخیر حاکی از افزایش موارد مثبت و حتی بستری شدن یک بیمار کرونایی در بیمارستان کیش را دارد.
 ٢١:٣٦ - چهارشنبه ٨ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>