پلمپ 18 واحد صنفی در هفته قرمز كرونايي رودان

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان رودان از پلمپ 18 واحد صنفي متخلف به دليل عدم رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي و بي توجهي به قوانين و مقررات در هفته نخست خردادماه 1400خبر داد.

دكتر عباس عليمراد افزود: در اين يك هفته اي كه رودان به رنگ قرمز كرونايي درآمده، با همكاري فرمانداري، بخشداران، شهرداران، اماكن و روساي ادارات مرتبط در 2 و در برخي موارد در 3 شيفت كاري با انجام 455 بازديد از اصناف، اماكن خدماتي، ادارات و بانك ها 18 واحد صنفي متخلف را پلمپ و به 97 واحد ديگر نيز اخطاريه بهداشتي داده شد.

دکتر علیمراد ابراز کرد: در سطح شهرو روستاها نيز بنرهاي  هشدارهاي كرونايي نصب شد و از طريق ماشين هاي آتش نشاني و بلندگو  در سطح شهرها و برخي از روستاها اخطارها و هشدارها پخش گرديد.

وي از شهروندان و واحد هاي صنفي خواست؛ با توجه به گسترش بيماري و افزايش موارد بستري و مرگ و مير ناشي از شيوع كرونا، در راستاي تامين حفظ سلامتي خود و ديگران رعايت پروتكل ها را مورد توجه ويژه قرار داده و ضمن رعايت بهداشت فردي و عمومي، از ترددهاي غير ضروري، حضور بدون ماسك در اجتماعات، برپايي دورهمي و مهماني و مهمتر از همه، از ساده انگاري بيماري كرونا جدا خودداري كنند.

مدير شبكه بهداشت و درمان رودان اظهار کرد: بر اساس تصميم ستاد مقابله با بيماري كرونا شهرستان و با توجه به وضعيت قرمز رودان، محدوديت‌هاي كرونايي همچنان ادامه دارد و در صورت تداوم اين شرايط اين محدوديت‌ها تمديد خواهد شد.

 

رودان

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٢٨٣٤ | تعداد نمایش خبر : 137
 

خروج