برپایی نمایشگاه هفته سلامت در رودان

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه10 غرفه با تجهیزات لازم، خدمات حوزه سلامت، خصوصا در موضوعات کنترل فشار خون، قند خون، تغذیه، بهداشت روان، مشاوره و بهداشت خانواده و جوانان، بهداشت محیط، بصورت رایگان  ارائه می نمایند.

دکتر نظرنژاد افزود: اداراتی همچون جمعیت جوانان هلال احمر، نیروی انتظامی و بیمارستان‌ امام علی (ع) در این نمایشگاه غرفه داشته و خدمات سلامت به بازدید کنندگان ارائه می کنند.

وی اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان در نظر دارد در هفته سلامت برنامه هایی از جمله برگزاری جشنواره غذای سالم، برگزاری مسابقه نقاشی با محوریت شعار هفته سلامت، ‌برگزاری کلاس های آموزشی با محوریت شعار هفته و تاکید بر خود مراقبتی و آشنایی با بیماری های دیابت وفشار خون و تغذیه سالم و سلامت روان در سطح مدارس و برای گروه های هدف کارکنان ادارات و دانشجویان، مراسم غبار روبی و تجدید میثاق با شهدا و نشست مطبوعاتی هفته سلامت و تور سلامت ویژه خبرنگاران برگزار می گردد.

این نمایشگاه در دومین روز از هفته سلامت 1398، در شهرستان رودان با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار، فرماندهی نیروی انتظامی، مسئول اداره ورزش و جوانان، مدیر و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، مدیر بیمارستان امام علی (ع) و جمعی از جوانان جمعیت هلال احمر و خانواده ها افتتاح شد.

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٤٥٨٨ | تعداد نمایش خبر : 397
 

خروج