صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


یاوران سلامت دانشگاه علوم پزشکی و صدا سیما تجلیل شدند
مراسم تجلیل از یاوران سلامت با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، معاونین و مدیران، پزشکان و کارشناسان سلامت و کارشناسان برنامه سازان مرتبط با سلامت در صدا و سیما در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.
 ١٣:١٠ - شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرستاران بیمارستان کودکان بندرعباس تقدیر شدند
به مناسبت میلاد با سعادت بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران شاغل در بیمارستان کودکان بندرعباس تقدیر شد.
 ١٥:٠٥ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدير عامل سازمان بيمه سلامت ايران در سفر به استان هرمزگان مطرح كرد:
هرمزگان در استقرار سامانه پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان و تحقق دولت الکترونیک موفق بوده است
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه اعضای هیئت رییسه دانشگاه، انجمن های بیمارستانی، نظام پزشکی و نمایندگان بیمه و بیمارستانهای خصوصی طی نشستی با مدير عامل سازمان بيمه سلامت ايران مسائل و مشکلات حوزه بیمه ای را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
 ١٤:٤١ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
80 پزشک متخصص در مراکز درمانی دانشگاهی هرمزگان مستقر شدند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با اقدامات صورت گرفته در خصوص بکارگیری متخصصان در رشته‌های مختلف، در همین راستا 80 نیروی متخصص در سطح استان جذب و مستقر شدند.
 ١٣:٥٢ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات نیما 14 ساله پس از 3 بار ایست قلبی توسط کادر درمان بیمارستان شهید محمدی
پدر نیما نوجوان ۱۴ ساله ای که سه بار فرزندش دچار ایست قلبی و تنفسی شده و با همت کادر درمان بیمارستان شهید محمدی از مرگ حتمی نجات یافته بود گفت: حدود ۲ ماه پیش فرزندم دچار حالت تهوع و استفراغ شد که به صورت سرپایی در سیریک ویزیت و با دستور دارویی ترخیص شد اما روز بعد فرزندم دچار ضعف و بیحالی و بدنبال آن تشنج شد که در زمان انتقال به بیمارستان میناب دچار ایست قلبی گردید که با کمک کارکنان اورژانس و لطف خدا از مرگ نجات یافت.
 ١٤:٤٨ - چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>