صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


کمیته اخلاق
برگزاری جلسه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی
جلسه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، معاون تحقیقات و فناوری، مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات و اعضای کمیته اخلاق در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
 ١٢:١٥ - چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده داروسازی بندرعباس
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صورت گرفت؛
تجلیل از اعضای کمیته اعتباربخشی و خود ارزیابی دانشکده داروسازی بندرعباس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم تجلیل از اعضای کمیته اعتبار بخشی و خود ارزیابی دانشکده داروسازی بندرعباس گفت: دانشکده دارو سازی دانشگاه با توجه به نوپا بودن بعنوان یکی از دانشکده های مهم و اثر گذار در حوزه علوم دارویی و داروسازی است و تا کنون از عملکرد بسیار خوبی برخوردار بوده است.
 ٢٢:٠٧ - چهارشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاونت تحقیقات
پژوهشگران برتر استانی و دانشگاه تقدیر شدند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر استانی و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که بصورت حضوری و آنلاین برگزار شد؛ گفت: پژوهش در موسسه های علمی و دانشگاهی رو به گسترش است و ارزیابی دانشگاهها فارغ از مباحث آموزشی بر اساس فعالیت های پژوهشی مورد سنجش قرار می گیرد.
 ٢١:١٧ - چهارشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر آقاملایی
پیام تبریک معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت هفته پژوهش
بدون شک توسعه مرزهای دانش از مسیر تحقیقات بنیادی و یافتن راه های نوین برای چالش ها و مسائل پیش روی انسان معاصر بواسطه اجرای پژوهش های کاربردی بدون تلاش و همت پژوهشگرانی که عاشقانه گام در مسیر پر پیچ و خم تحقیق می گذراند امکان پذیر نمی باشد.
 ١٦:٥٠ - يکشنبه ٢٣ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر فرشیدی
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت هفته پژوهش
تحقیق، پژوهش و فن آوری به عنوان نبض تپنده تولید و خودکفایی است و امروز ایران اسلامی با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان، دانشمندان و دانشپژوهان جوان و متعهد خود توانسته است تا در عرصه های متعددی به الگویی مناسب در بین کشورهای منطقه و جهان اسلام در زمینه پـژوهش و تحقیق تبدیل شود.
 ١٦:٣٦ - يکشنبه ٢٣ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>