صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


بررسی مشکلات حوزه سلامت سیریک در نشست اعضای شورای اسلامی این شهرستان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

نشست صمیمی رییس و اعضای شورای اسلامی و سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک با رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و معاونین بهداشتی و درمان دانشگاه با هدف بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان و مشارکت و همکاری دوجانبه بین دانشگاه علوم پزشکی و این نهاد در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان و استان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمام مدافعان سلامت در پیشگیری و مقابله با کرونا، مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان را تشریح کرد و گفت: مسئولین شهرستان و خیرین آماده همکاری در زمینه رفع کمبودهای بهداشتی و درمانی در این شهرستان هستند.

حسن حاجی زاده در خصوص کمبود امکانات درمانی و متخصص در این شهرستان گفت: بدلیل کمبود امکانات درمانی در بیمارستان امام سجاد (ع) این شهرستان، بیماران مجبورند برای دریافت خدمات درمانی به شهرستان های میناب و بندرعباس مراجعه کنند که خود باید متحمل مشکلات و هزینه بیشتری شوند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک در این نشست گفت: بعد از اجرای طرح تحول سلامت زیرساخت های بهداشتی درمانی این شهر توسعه یافته است و این توسعه حاصل زحمات دلسوزانه مسئولین حوزه سلامت است.

دکتر کاوه محمد امینی ضمن بیان مشکلات و کمبودهای موجود در حوزه درمان، افزود: کمبود متخصص و تجهیزات و امکانات در بیمارستان مورد رضایت مسئولین و شهروندان سیریکی نیست که می توان با استفاده از ظرفیت خیرین و مسئولین این شهرستان و حمایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، این خدمات را به شهروندان ارائه داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن خیر مقدم به رییس و اعضای شورای شهرستان از پیگیری مسائل بهداشتی درمانی از سوی این  شورای اسلامی قدردانی کرد.

دکتر حسین فرشیدی در این نشست با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست احداث در حوزه بهداشت، گفت: تمام تلاش و همت مسئولین این دانشگاه برآن است تا با سرعت زیرساخت های بهداشتی توسعه یابد و مردم عزیز این استان از خدمات آن بهره مند گردند.

در این دیدار ضمن گفتگو و بررسی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان بر همکاری دوجانبه این نهاد و دانشگاه علوم پزشکی تاکید شد.

در این نشست دکتر حسن حاجی زاده رئیس شورای اسلامی شهرستان و استان، علی طاهری رئیس شورای اسلامی بخش بمانی، دکتر کاوه محمد امینی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک مهمان دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، دکتر محمود حسین پور معاون بهداشتی و دکتر عبدالله غریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بودند.

 

سیریک

 

تاریخ درج خبر : شنبه ١ آذر ١٣٩٩  |  کد خبر : ٢٠٠٢٣ | تعداد نمایش خبر : 78
 

خروج