صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


سالمندی
تاب آوری و مشارکت زنان سالمند
پیری و سالخوردگی امری اجتناب ناپذیر و غیرقابل برگشت است که به طور طبیعی، حداقل یک چهارم از دوران زندگی بشر را تشکیل داده و هر فرد باید بتواند از این دوران نهایت استفاده را برده و از زندگی خود لذت ببرد.
 ١١:٥٨ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
واکسیناسیون دانش اموزان و معلمان
تاکید برتزریق دوز یادآور واکسن کرونا برای دانش آموزان ،معلمان و دانشجویان
جلسه هماهنگی باز گشایی مدارس با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و معاون تربیت بدنی و سلامت ، اداره آموزش و پرورش هرمزگان به همراه رییس دانشگاه آزاد و فنی حرفه ای شهرستان بندرعباس در مرکز بهداشت استان هرمزگان برگزارشد.
 ١٤:٥٦ - دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازگشایی مدارس
رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس الزامی است
مدیر گروه سلامت محیط و کارمعاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاهها برضرورت رعایت دستورالعملهای بهداشتی و پیشگیرانه در مدارس تاکید کرد و گفت:ضروری است تمامی دستورالعملهای ابلاغی شامل پروتکلهای مصوب مانند رعایت بهداشت فردی در دانش آموزان ،استفاده ازماسک و تهویه هوا انجام شود و اقدامات لازم برای حفظ سلامت دانش آموزان با جدیت صورت گیرد.
 ١٠:٥٧ - دوشنبه ٢١ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشگیری از خودکشی
راهکارهای پیشگیری از خودکشی که همه باید بدانیم
مدیر گروه سلامت روان ،اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت :سازمان جهانی بهداشت تخمین می زند که هرسال حدود یک میلیون نفر بر اثر خودکشی می میرند، بیشتر افرادی که دست به خودکشی می زنند؛ نسبت به کشتن خود تردید دارند؛ انچه این افراد در پی پایان دادن به آن هستند، پایان دادن به احساسات طاقت فرسا یا شرایطی است که به نظر تحمل ناپذیر می باشد.
 ١٤:٥١ - يکشنبه ٢٠ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته پژوهش
دومین کمیته پژوهشی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزارشد
کمیته پژوهشی در معاونت بهداشتی با هدف شناسایی و تدوین الویت های پژوهشی حوزه بهداشت و همچنین بررسی فرایند ضرورت و امکان پذیری اجرای آنها به ریاست دکتر عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و باحضور مدیران گروه های فنی این حوزه تشکیل گردید.
 ١٥:٠٤ - سه شنبه ٨ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>