صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهرستانهای استان هرمزگان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست مشترکی که با موضوع راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا با مدیران شبکه های بهداشت و درمان تعدادی از شهرستان ها در مرکز بهداشت استان برگزار شد؛ گفت: این اقدام با هدف دسترسی آسان شهروندان به مراکز تزریق واکسن و تسریع در روند واکسیناسیون اجرایی شد.

دکتر محمود حسین پور ضمن تاکید بر اولویت واکسیناسیون گروههای پرخطر گفت: با توجه به شرایط جسمی افراد پرخطر تزریق واکسن با اولویت این گروه آغاز شد و این روند تا پایان طرح و واکسینه شدن همه آحاد جامعه ادامه دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به زمانبندی تزریق واکسن در سنین مختلف از سالمندان و بیماران خاص تا سایر افراد جامعه و همچنین افزایش تعداد مراجعین جهت واکسیناسیون در سنین پایین تر راه اندازی و افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون  در دستور کار معاونت بهداشتی دانشگاه قرار گرفت.

دکترحسین پور با اشاره به دسترسی راحت تر شهروندان به این مراکز گفت: شهروندان و ساکنان محلات می توانند پس از دریافت پیامک مبنی بر حضور در مرکز واکسیناسیون بدون معطلی واکسن خود را در موعد مقرر دریافت کنند.

وی درباره واکسیناسیون افراد بالای 80 سال در هرمزگان گفت: بیش از 12 هزار و 134 نفر از افراد بالای 80 سال در هرمزگان واکسن دریافت کرده اند.

 

مراکز تجمیعی واکسیناسیون

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٢٨٢١ | تعداد نمایش خبر : 250
 

خروج