تزریق واکسیناسیون کرونا در کیش از مرز ۱۰۰ هزار دز گذشت
رضانیا رییس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰هزار دُز واکسن در کیش به افراد واجد شرایط تزریق شده است که از این تعداد ۵۴۷۷۹نفر دز اول و ۴۴۸۲۸نفر دز دوم و ۴۳۲ نفر نیز ۳ دز را دریافت کرده اند.
 ١١:١٢ - دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیش
واکسیناسیون ۳۴ درصدی کودکان کیش در برابر سرخک
کارشناس واحد مبارزه با بیماری‌های توسعه سلامت کیش گفت: تاکنون ۳۴ درصد از ۷ هزار و ۳۰۰ کودک مشمول طرح واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و اوریون در کیش واکسینه شده اند.
 ١٥:٢٦ - دوشنبه ١٧ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح قاسم سلیمانی
در گام پنجم طرح شهید سردار سلیمانی بیش از ۱۵ هزار نفر از افراد مرتبط با مبتلایان کرونا در کیش رهگیری شدند
مسوول اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در گام پنجم اجرای طرح شهید سلیمانی در این جزیره ۱۵ هزار و ۱۸۶ کیشوند که با بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ارتباط بودند رهگیری شدند.
 ١٥:٠٣ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
واکسیناسیون
اتباع خارجی ساکن در جزیره کیش واکسینه می شوند
دکتر ستاریان مسئول کمیته واکسیناسیون جزیره کیش در مورد واکسینه شدن کارگران و اتباع خارجی حاضر در کیش گفت: کلیه اتباع خارجی بخصوص کلیه کارگران افغانی که جهت واکسینه شدن به ما مراجعه کردند کار تزریق واکسن برای آنها انجام شده است.
 ١٢:٥٩ - چهارشنبه ١٤ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیش
عادی انگاری و کاهش حساسیت ها ، چالش اصلی مقابله با کرونا
دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت : رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کنار واکسیناسیون عمومی موثرترین راه مقابله با کروناست ولی متاسفانه با وجود تاکید بر ضرورت پایبند ماندن به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، عادی انگاری و کاهش حساسیت ها میتواند نگرانی‌ها از موج جدید همه گیری کرونا را افزایش بدهد.
 ١٥:٢٠ - دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>