صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرخمیر 


.
سوش های جدید و جهش یافته کرونا و اهمیت انجام واکسیناسیون عمومی
مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمير گفت: گرچه در اين روز شاهد روند كاهشي بيماري در شهرستان هستيم ولي با توجه به سوش هاي جهش يافته جديدي كه در راه است، احتمال وقوع پيك جديد نگران كننده است و اهمیت انجام سریعتر واکسیناسیون عمومی بیش از پیش است.
 ١٣:١٨ - دوشنبه ١٥ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
.
با حکم دادستان شهرستان بندرخمیر؛
داماد متخلف به 91 روز حبس محکوم شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر گفت: دامادی متخلف اهل یکی از شهرهای تابعه این شهرستان که بدون توجه به محدودیت‌های کرونایی اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده بود با توجه به ماده 688 از قانون مجازات اسلامی از سوی دادستان شهرستان بندرخمیر به 91 روز حبس تعزیری محکوم شد.
 ١٣:٣٩ - شنبه ٢٣ مرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بندرخمیر
آغاز مرحله دوم مکمل یاری با مگادوز ویتامین A برای کودکان ۲تا ۵ ساله در بندر خمیر
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر با اشاره به آغاز مرحله دوم مکمل یاری با مگادوز ویتامین A برای کودکان 2 تا 5 سال در شهرستان، گفت: دریافت مگادوز ویتامین A برای کودکان زیر ۵ سال بویژه در مناطقی که کمبود این ویتامین یکی از مشکلات تغذیه‌ای می‌باشد؛ ضروری است.
 ١٢:٣٨ - دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بندرخمیر
دبیر ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا شهرستان بندرخمیر:
ابتلای 6 نفر به کرونا در پی شرکت در مراسم عروسی/ با عاملین برگزاری مراسم عروسی برخورد می شود
دبیر ستاد مدیریت مبارزه با کرونا شهرستان بندرخمیر ضمن تاکید بر اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا از وضعیت روند افزایشی مبتلایان به بیماری کرونا در طی هفته های اخیر در استان و شهرستان ابراز نگرانی کرده و گفت: مراسم عروسی کرونایی در یکی از شهرهای شهرستان بامدعوین ۶۰۰ نفری و ایجاد تجمع؛ بدون توجه به شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد مقابله با ویروس کرونا، برگزار شد، که متأسفانه در این مراسم چندین نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند.
 ٢٣:٠٨ - دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بندرخمیر
برگزاری جلسه آموزشی ارائه خدمات الکترونیک به بیمه شدگان سلامت در بیمارستان نیاپور بندرخمیر
رییس بیمارستان نیاپور بندرخمیر گفت: با توجه به حذف دفترچه های بیمه سلامت از اول خرداد ماه سال جاری تیمی آموزشی بیمه سلامت استان با حضور در بیمارستان نیاّپور بندر خمیر، یک جلسه آموزشی ارائه خدمات الکترونیک به بیمه شدگان سلامت ویژه کارکنان این مرکز برگزار کرد.
 ١١:٥٣ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>