صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


نمایه شدن مجله " Disease and Diagnosis" در پایگاه استنادی DOAJ

مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با تلاش و پیگیری های مستمر دست اندرکاران در جهت ارتقای شاخصهاي كمي و كيفي مجله،  پس از ارزیابی های انجام شده در پایگاه بین المللی DOAJ،  مجله علمی- پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  تحت عنوان" Disease and Diagnosis "در این پایگاه نمایه شد. 

دکتر نسرین داوری، افزود: فصلنامه Disease and Diagnosis " به صورت آنلاین و به زبان انگلیسی منتشر می‌شود و پس از كسب رتبه علمي-پژوهشي از كميسيون نشريات علوم پزشكي كشور، به تازگی بر روی این پایگاه نمایه شده است؛ همچنین این مجله در سایر پایگاه ها نظیر ISC، Index Copernicus ، SID، Magiran و ROAD نمایه می شود.

وی افزایش خوانندگان و قابلیت دسترسی به مقالات برای خوانندگان بین المللی را از مزایای نمایه شدن مجلات در این پایگاه استنادی برشمرد و افزود: بدین ترتیب امکان مشاهده و استناد بیشتر به مقالات فراهم می­ گردد.

دکتر داوری یادآور شد: این مجله مقالات دریافتی از رشته های علوم بالینی و پایه را مورد بررسی قرار می دهد تا در صورت تایید در کمترین زمان ممکن چاپ شود؛  علاقمندان می­توانند جهت استفاده از مقالات این مجله و یا ارسال مقاله خود به نشانی اینترنتی: https://ddj.hums.ac.ir مراجعه نمایند.

 

دکتر نسرین داوری

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٢٥١٢ | تعداد نمایش خبر : 235
 

خروج