صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


در همایش زیست فناوری و سلامت هرمزگان صورت گرفت:
ارائه آخرین دستاوردها و فعالیت های حوزه زیست فناوری توسط محققین استان

دومین همایش زیست فناوری و سلامت توسط مرکز تحقیقات پزشکی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه، دانشجویان و محققین و پژوهشگران استان به صورت آنلاین در سالن کوثر ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دبیر علمی کنگره زیست فناوری و سلامت استان گفت: این همایش یک روزه با محوریت پنج موضوع، با حضور 10 نفر از اساتید برجسته از دانشگاه های مختلف سراسر کشور بعنوان سخنران و همچنین برگزاری پنل های تخصصی آغاز شد.

دکتر ابراهیم افتخار افزود: اساتید، دانشجویان و محققین فعال در حوزه های بیوتکنولوژی پزشکی و دارویی، نانوبیوتکنولوژی، پزشکی مولکولی، بیوشیمی، ژنتیک، شیمی و ایمونولوژی بعنوان مخاطبان این همایش ضمن مشارکت فعال آخرین مباحث علمی و پژوهشی را در فضایی کاملا تخصصی و علمی ارائه کردند.

دکتر افتخار با اشاره به اهمیت و ویژگی دومین همایش زیست فناوری و سلامت بیان کرد: مزیت این همایش در مقایسه با همایش های مشابه این است که سخنرانان از میان اساتیدی انتخاب شده اند که همگی در زمینه بیوتکنولوژی دارای تجربه علمی و عملی هستند و توانسته اند پروژه های خود را به محصول تبدیل نمایند.

وی اظهار کرد: سخنرانان در حین تشریح علمی پروژه های خود، با انتقال کلیه فرآیندهای عملی و آزمایشگاهی  و تجربه هایی که در این زمینه کسب نموده اند زمینه را برای بهره گیری از این تجارب در جهت انجام پروژه های مرتبط با زیست فناوری فراهم کردند.

 

همایش زیست فناوری و سلامت

 

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩  |  کد خبر : ٢١٦٧٤ | تعداد نمایش خبر : 192
 

خروج