صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرلنگه 


شروع بازدید از خانوارهای شهر بندرلنگه و بندرکنگ توسط نیروهای بهداشتی برنامه مراقبت آئدس / مردم با نیروهای بهداشتی همکاری کنند

دکتر مرتضی سالمی مدیر  شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه از آغاز بازدید منازل سطح تمامی محلات شهرهای بندرلنگه و بندرکنگ توسط نیروهای بهداشتی برنامه مراقبت آئدس این شهرستان خبر داد.

 

دکتر سالمی گفت: نیروهای بهداشتی در برنامه مراقبت پشه آئدس، پس از  فراگیری آموزش های تئوری و عملی توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه بازدید و مراقبت منازل سطح تمامی محلات شهرهای بندرلنگه و بندرکنگ را آغاز نمودند.

 

وی افزود: این نیروها که با کارت شناسایی معتبر به درب منازل مراجعه می کنند، علاوه بر انجام بررسی حشره شناسی و انجام بهسازی محیط، به خانوارها در خصوص روش‌های کنترل و پیشگیری از رشد و تکثیر پشه آئدس نیز آموزش می دهند که از همشهریان عزیز خواهشمندیم نهایت همکاری را با این نیروها داشته باشند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه ادامه داد: آب های راکد جمع شده در قایق ها و لاستیک های مستعمل، منابع آب زیر زمینی و حوض های آب بدون درب، ظروف آب زیر کولر، آبشخور حیوانات و پرندگان، سطل های آب و تمام مکان های تجمع آب شیرین می توانند بعنوان مکان رشد و تکثیر پشه آئدس باشند و لازم است همشهریان محترم نسبت به تخلیه و بهسازی این آب ها در اسرع وقت اقدام نمایند.

 

 برنامه مراقبت آئدس

 

تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٧ اسفند ١٤٠٠  |  کد خبر : ٢٧٢١١ | تعداد نمایش خبر : 155
 

خروج