صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرلنگه 


رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم معارفه مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه:
اگر مناطق قرمز رصد نشوند وارد پیک جدید کووید-19 می شویم

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم تودیع دکتر عنایت عاقل و معارفه دکتر مرتضی سالمی مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه از وضعیت نارنجی و قرمز بعضی شهرهایی که به استان هرمزگان نزدیک هستند ابراز نگرانی کرد و گفت: متاسفانه ساده پنداری در بعضی شهرهای نزدیک و یا همجوار هرمزگان، این دغدغه را برای ما ایجاد کرده که رفت و آمدها با این استان باعث شود وارد مرحله جدیدی از شیوع بیماری کووید-۱۹ در هرمزگان شویم.

دکتر حسین فرشیدی با اشاره به ورود کرونای انگلیسی به کشور افزود: این ویروس بین ۳۰ تا ۷۰ درصد سرعت انتقال بیشتری نسبت به کووید-۱۹  دارد و در مدت ۳ هفته اخیر آمار مبتلایان در هرمزگان افزایش داشته که این زنگ خطری برای همشهریان است.

بندرلنگه دارای پتانسیل های متفاوتی است که باید به خوبی از آنها استفاده شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استفاده از ظرفیت های صنایع در این شهر میتواند به ارتقای شاخص های مختلف بندرلنگه بسیار کمک کند.

دکتر فرشیدی افزود: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با همین رویکرد بدنبال ارتقای سطح علمی این شهر است که حتما رییس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه به آن توجه خواهند کرد. 

در پایان این مراسم حکم دکتر مرتضی سالمی به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرلنگه قرائت و توسط دکتر حسین فرشیدی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به وی داده شد.

دکتر فرشیدی از زحمات دکتر عاقل تشکر کرده و برای دکتر سالمی آرزوی موفقیت کرد.

مهندس احمد شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه، شیخ بحجت امام جمعه اهل تسنن این شهر، دکتر محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه و جمعی از مدیران شهرستان بندرلنگه در این مراسم حضور داشتند.

 

بندرلنگه

 

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٩  |  کد خبر : ٢١٥٣١ | تعداد نمایش خبر : 184
 

خروج