صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
ارتباط تحول اداری و منابع انسانی موجب تحول در برنامه های دانشگاه خواهد شد

نخستین کارگاه آموزشی ممتد در سال جاری با حضور دکتر موصلی؛ مدیر توسعه سازمان و تحول اداری، میرزایی مدیر منابع انسانی، کارشناسان حوزه ستادی و کارکنان واحدهای کارگزینی و امور اداری در سطح استان در سالن کوثر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.                                  

دکتر علی موصلی؛ مدیر توسعه سازمان و تحول اداری در نخستین کارگاه آموزشی ممتد (مهندسی سازمان، مهندسی مشاغل و تحول اداری) گفت: ارتباط عمیق بین دو حوزه تحول اداری و منابع انسانی می تواند تحولی عظیم در برنامه های دانشگاه ایجاد نماید.

دکتر موصلی با اشاره به فعالیت های مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری در دانشگاه افزود: تدوین برنامه عملیاتی سالیانه واحد، بر اساس برنامه استراتژیک دانشگاه، برنامه ریزی های مختلف در خصوص "اصلاح نظام اداری، تکریم ارباب رجوع، نظام پیشنهادات و نهادینه کردن نظام برنامه ریزی عملیاتی"، بخشی از وظایف این حوزه به شمار می رود.

وی تصریح کرد: مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری در راستای بررسی و ارائه پیشنهادات ادغام، انحلال و یا ایجاد واحدهای سازمانی، حذف، ایجاد و یا تبدیل پست های سازمانی، راهکارهای مناسب جهت اصلاح تشکیلات واحدهای تابعه و موارد انتصاب، تغییر عنوان، ارتقاء رتبه و طبقه گام های مؤثری برداشته است.

علیرضا میرزایی؛ مدیر منابع انسانی دانشگاه نیز به آسیب های پیش رو در خصوص جدایی دو حوزه تحول اداری و سرمایه انسانی پرداخت و این دو حوزه را مکمل هم خواند.

 

جمالی زاده؛ کارشناس طبقه بندی مشاغل در ادامه مباحث، هدف از برگزاری کارگاه را ارتقاء سطح علمی و مهارتی کارکنان واحدهای کارگزینی و امور اداری در سطح استان دانست و افزود: در این کارگاه جهت آشنایی همکاران با جایگاه و فعالیت های مدیریت نوسازی و تحول اداری و گروههای زیر مجموعه آن، مبانی تشکیلات، طبقه بندی مشاغل، تحول اداری و شیوه های محاسبه برای رتبه، ارائه نظام ثبت پیشنهادات و تجربیات مدیران و ... مطالبی ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٩٠٨ | تعداد نمایش خبر : 969
 

خروج