صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


برگزاری آزمون استخدامی پذیرش بهورز در هرمزگان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری آزمون استخدامی پذیرش بهورز در سه حوزه بندرعباس، میناب و بندرلنگه با حضور یک هزار و 81 داوطلب خبر داد.

دکتر محمود حسین پور افزود: داوطلبین به تفکیک حوزه های امتحانی مرکزی بندرعباس: (بندرعباس، رودان، قشم، حاجی آباد و بندرخمیر)، شرق استان میناب: (میناب، سیریک، جاسک و بشاگرد)، و غرب استان با محوریت بندرلنگه: (بندرلنگه، پارسیان و بستک) در نوبت صبح در این آزمون شرکت کردند.

دکتر حسین پور بیان کرد: این افراد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در 257 خانه بهداشت تحت پوشش دانشگاه، با 172 مجوز قراردادی و 85 مجوز پیمانی از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل گزینش براساس قانون گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز مطابق جداول شرایط احراز و محل های مورد نیاز (پس ازگذراندن وموفقیت دردوره مصوب آموزش بهورزی ) بکارگیری می شوند.

وی عنوان کرد: این آزمون در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مراکز میناب و بندرلنگه با شرکت یک هزار و 37 نفر داوطلب دارای مدرک دیپلم و 48 داوطلب دارای مدرک فوق دیپلم و لیسانس برگزار شد که از این تعداد 955 نفر زن و 126 نفر مرد بودند.

 

آزمون بهورزی

 

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩  |  کد خبر : ٢١٥٨٠ | تعداد نمایش خبر : 850
 

خروج