صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


در حاشيه نشست وب كنفرانسي معاون درمان دانشگاه با روساي بيمارستان هاي استان صورت گرفت؛
ابلاغ مراتب قدرداني و اهداء لوح تقدير در جشنواره شهيد رجائي به كادر درماني

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه مدير توسعه سازمان و تحول اداري دانشگاه در حاشيه نشست وب كنفرانسي با روساي بيمارستان هاي استان ضمن ابلاغ تقديرنامه استاندار هرمزگان جهت روساي بيمارستانها، پزشكان، پرستاران، پيراپزشكان و ساير همكاران در زمينه مبارزه و كنترل شيوع بيماري كرونا در اقصي نقاط استان ، تلاش هاي آنان را قابل تقدير و ارزشمند عنوان كردند.

دكتر عبدالله غريب زاده معاون درمان دانشگاه گفت: در اين ايام اپيدمي شاهد درخشش تلاشگران عرصه خدمت به ويژه سربازان خط مقدم مبارزه با كرونا در شرايط سخت بيماري كوويد 19 بوديم كه عملكرد بسيار عالي آنان موجب دريافت لوح تقدير از سوي فريدون همتي استاندار هرمزگان درحاشيه بيست و سومين جشنواره شهيد رجائي شد.

فرحناز محمدي مدير توسعه سازمان و تحول اداري دانشگاه بيان کرد: با توجه به وضعيت شيوع بيماري در جامعه و لزوم برگزاري نشست ها و برنامه هاي اداري و سازماني بصورت مجازي و ويدئو كنفرانسي متن تقديرنامه صادره از طرف فريدون همتي استاندار هرمزگان در حاشيه بيست و سومين جشنواره شهيد رجائي به روساي بيمارستانهاي استان بصورت وب كنفرانسي قرائت شد.

متن لوح تقدير به شرح ذيل مي باشد:

رياست محترم و كاركنان كادر درمان و مجموعه كوويد 19 بيمارستان ...

با توجه به راهبري مدبرانه، هوشمندانه، متعهدانه و ايثارگرانه حضرتعالي، پزشكان، پرستاران، پيراپزشكان و ساير همكاران در زمينه مبارزه و كنترل شيوع بيماري كرونا در اقصي نقاط استان عليرغم كاستي هاي موجود لازم مي دانم مراتب قدرداني خالصانه و خاضعانه خويش را ابراز نمايم.

همكاران حوزه سلامت استاني با توانمندي، خطر پذيري بر سر جان با جانان عهد و پيمان بستند و برخي اين عزيزان يا رنج بيماري بجان خريدند و يا در قبال جان بخشي و بهبودي بيماران، جان به جان آفرين تسليم كردند.

در پايان ضمن سپاس از زحمات و پايمردي سربازان سلامت و درود به روح ملكوتي درگذشتگان، توانايي و شكيبايي خدمتگزاري افزون تر از درگاه متعال براي آن مجموعه آرزومندم.

فريدون همتي

استاندار و رئيس جشنواره شهيد رجائي هرمزگان

 

فرحناز محمدی

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩  |  کد خبر : ٢١٥٢٧ | تعداد نمایش خبر : 900
 

خروج