صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


افتخاری برای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جشنواره شهید رجائی استان

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان توانست برای نخستین بار با کسب بالاترین امتیاز در همه شاخص ها، حائز  "رتبه نخست و  برتر" در جشنواره شهید رجائی سال 1399 استان هرمزگان گردد.  

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تبریک موفقیت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی برای کسب رتبه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی، گفت: در رقابت بین دستگاهای اجرایی استان که در کسب این امتیازات رقابت بسیار سختی دارند، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان توانست ضمن حفظ جایگاه خود همچنان در جایگاه برترین ها قرار گیرد.

فرحناز محمدی، افزود: این افتخار حاصل تلاش جمعی تمام کارکنان دانشگاه از جمله کارشناسان، معاونان، مدیران، اساتید، تیم های درمانی و بهداشتی و اعضاء تیم کارگروه توسعه مدیریت، مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری است.                       

وی عنوان کرد: باعنایت به اجرای مطلوب برنامه های اصلاح نظام اداری و استقرار نظام مدیریت عملکرد در کلیه واحدهای تحت پوشش دانشگاه و همچنین رصد و پایش مستمر فعالیت ها و مستندسازی مطلوب عملکرد بخش های مختلف توسط مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه با همکاری سایر مدیریت ها و معاونت ها و حوزه های مرتبط موجب گردید تا این دانشگاه برای نخستین بار موفق به کسب «رتبه نخست و برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی بین دستگاههای گروه سلامت و رفاه اجتماعی» استان، در بیست و سومین جشنواره شهید رجائی سال 1399 دستگاههای اجرائی استان هرمزگان گردد.                       

در این راستا دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و رئیس جشنواره شهید رجائی استان طی مراسمی با اهداء تقدیرنامه های جداگانه، از مجموعه دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

اسامی مدیران و کارکنان افتخارآفرین ستاد دانشگاه

 

 

فرحناز محمدی

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٨٨٢١ | تعداد نمایش خبر : 560
 

خروج