صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


برگزاری موفق 22 دوره آموزشی توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه از برگزاری موفق 22 دوره آموزشی توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در سال 1398 خبر داد.

دکتر حسام الدین کمال زاده با اشاره به نقش مهم آموزش در حوزه فناوری اطلاعات گفت: در شش ماهه پایانی سال گذشته در مجموع  22 دوره آموزشی با 152 ساعت در سه حوزه نرم افزار، سخت افزار و آمار بصورت  وبینار و غیرحضوری برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در این دوره‌ها در مجموع 2 هزار و 825 نفر شرکت کرده‌اند، ادامه داد: از این تعداد 846 نفر در قالب دوره های شغلی و یک هزار و 979 نفر در قالب مهارت عمومی مرتبط با این حوزه بوده اند.

کمال زاده ضمن اشاره  به برخی از برنامه‌های آموزشی حوزه آمار و فناوری اطلاعات افزود: دانش افزایی کارکنان علاوه بر ارتقاء توان تخصصی سازمان و تسهیل در انجام ماموریت های محوله، موجب بالارفتن انگیزه شغلی و همچنین ایجاد خلاقیت و نوآوری در انجام وظایف می گردد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات با بیان اینکه برگزاری دوره ها بصورت ویدئو کنفرانس موجب کاهش هزینه و ذخیره منابع برای برگزار کننده و شرکت کننده می گردد تصریح کرد: تلاش برای هدفمند کردن آموزش های شغلی با بهره مندی از اساتید مجرب بمنظور کسب آموزشهای لازم شغلی و مهارت های مربوطه از برنامه های  سال جاری این مدیریت می باشد.

 

واحد آمار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٩  |  کد خبر : ١٧٨٣١ | تعداد نمایش خبر : 435
 

خروج