صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه:
همکاری و مشارکت خیرین گامی مهم در ارتقاء سطح سلامت جامعه است

دکتر کاووس دیندارلو، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ۳۴۹ پروژه در قالب پروژه های مشترک بین وزارت بهداشت و استانداری هرمزگان در حال ساخت است که ۸۶ پروژه آماده بهره برداری و ۲۶۳ پروژه در حال ساخت می باشند.

دکتر دیندارلو افزود: اعتبارات مورد نیاز جهت تجهیز و تکمیل این پروژه های نیمه تمام مربوط به دانشگاه بالغ بر  ۸۰۵ میلیارد ریال می باشد که امیدواریم پس از تأمین اعتبار، شاهد تکمیل و بهره برداری این مراکز در بخش بهداشت و درمان استان باشیم.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز به صورت تفکیکی بخش تجهیزات و ساخت، عنوان کرد: ۵۸۵ میلیارد ریال جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام و همچنین مبلغ ۲۲۰میلیارد ریال جهت تجهیز این مراکز نیاز است که جمعاً با اعتباری بالغ بر ۸۰۵ میلیارد ریال پروژه های مورد نظر به اتمام خواهد رسید.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، توسعه بخش بهداشت و درمان در استان را از الزامات این حوزه دانست و تصریح کرد: بودجه های عمرانی دانشگاه بخشی از نیازهای ساخت و ساز را تأمین خواهد کرد؛ لذا با همکاری و مشارکت خیرین، شاهد ارتقاء سطح بهداشت و درمان استان خواهیم بود.

 

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٥٥٠ | تعداد نمایش خبر : 585
 

خروج