صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت توسعه و مدیریت منابع 


توسعه فضای فیزیکی و افزایش خدمات تخصصی درمانی در بیمارستان بشاگرد

مدیر خدمات عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از توسعه فضای فیزیکی جهت افزایش خدمات تخصصی درمانی در بیمارستان بشاگرد خبر داد.

صغری محمودی با اشاره به موقعیت منطقه بشاگرد و همچنین بعد مسافت طولانی تا مراکز درمانی مجهز تر در شهرستان های همجوار و همچنین نیازسنجی های انجام شده، گفت: با دستور ریاست دانشگاه و بررسی های انجام شده، بیمارستان 32 تخت خوابی بشاگرد نیاز به تغییرات اساسی در فضای فیزیکی داشت تا بتوان پزشکان متخصص را به منطقه اعزام کرد.

محمودی افزود: با تصمیماتی که در هیئت رئیسه دانشگاه گرفته شد، باید زمینه حضور 5 پزشک متخصص اطفال، زنان و زایمان، داخلی، جراحی و بیهوشی در بیمارستان بقیه ا... الاعظم بشاگرد فراهم می شد که توانستیم از 12 واحد مسکونی که در حال ساخت بود، 6 واحد آن را به بهره برداری و در اختیار این متخصصان قرار دهیم.

وی تصریح کرد: تجهیز 4 اتاق پزشک برای ویزیت سرپایی و ساماندهی وضعیت اسکان پرستاران و تیم های درمانی از دیگر کارهایی بود که برای کمک به پیشرفت وضعیت درمانی منطقه بشاگرد انجام شد.

 

مدیر خدمات عمومی دانشگاه خاطرنشان کرد: بهسازی رختشویخانه و استریلیزاسیون، جداسازی واحد مدارک پزشک و بایگانی پرونده ها، ایجاد واحد پذیرش و ترخیص و ارتقاء هتلینگ بیمارستان، از جمله اقدام هایی بود که در بیمارستان بشاگرد صورت گرفت.

 

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠١٨١ | تعداد نمایش خبر : 955
 

خروج