28 خرداد 98 روز بدون دخانیات در کیش
واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش با ارسال نامه به صنوف مختلف خواست تا با نصب پلاکارد و درج شعار " اماکن عمومی بدون دخانیات ،حق شهروندی" از عرضه قلیان در روز 28 خرداد 98 به عنوان روز بدون دخانیات خودداری کنند.
 ١١:١٠ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی ایستگاه کنترل فشار خون در مصلی کیش
دکتر محمدرضا رضانیا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: دو تیم 4 نفره کارشناسان مرکز توسعه سلامت کیش به همراه پزشک، روز جمعه در محل مصلی کیش حاضر و فشار خون نمازگزاران را کنترل کردند.
 ٠٨:٠٨ - يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به بسیج ملی کنترل فشار خون پیوست
دکتر مظفری، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با پیوستن به بسیج ملی کنترل فشار خون، از ساکنان و گردشگران کیش دعوت کرد با مشارکت در این طرح ارزشمند ملی، به ارتقاء سلامت جامعه کمک کنند.
 ٠٩:١٤ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش:
آغاز اجرای پویش ملی سنجش فشار خون در کیش
دکتر رضانیا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: فاز اول بسیج ملی کنترل فشار خون از ۲۷ اردیبهشت ماه با هدف اطلاع رسانی و آموزش آغاز و فاز اجرایی آن از 18 خرداد شروع شده و پرسنل آموزش دیده مرکز توسعه سلامت کیش آماده ارائه خدمت به مراجعه کنندگان می‌باشند.
 ١١:٠٢ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهبود شرایط بهداشت محیطی برای کیشوندان و مسافران با نظارت های مستمر بهداشتی
دکتر رضانیا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: مرکز توسعه سلامت کیش در تلاش است که با اجرای برنامه های نظارت و کنترل مراکز تهیه و توزیع مواد غذائی، آرایشی بهداشتی و اماکن، بهبود شرایط بهداشت محیطی و کاهش بیماری های منتقله و ارتقاء سطح سلامت جامعه را برای کیشوندان و مسافران مهیا کند.
 ١٢:١٣ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>