دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش:
کیشوندان مسافر قرنطینه می شوند
محمدرضا رضانیا: ضوابط سختگیرانه «قرنطینه خانگی، قرنطینه در محل تجمیعی» برای کیشوندانی که در این ایام برای مسافرت اقدام کردند و بعد از پانزدهم فروردین قصد بازگشت به جزیره کیش را دارند مصوب و با تایید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اجرایی خواهد شد.
 ١٢:٠٤ - چهارشنبه ٦ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دادستان کیش:
برخورد با محتکران سخت و بدون اغماض خواهد بود
دادستان کیش از برخورد دستگاه قضایی با برخی افراد سودجو و فرصت طلب که اقدام به احتکار برخی اقلام بهداشتی از جمله ماسک، ژل و اسپری ضدعفونی‌ کننده دست کرده‌اند؛ خبر داد و گفت: برخورد با محتکران سخت و بدون اغماض خواهد بود.
 ١٤:٢٦ - چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای اقدامات پیشگیرانه کرونا ویروس در جزیره کیش انجام شد:
اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا به پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی فعال در سطح جزیره کیش ابلاغ شد
با تشکیل کارگروه نظارتی اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا، بر اساس پروتکل‌های مرکز بهداشت کیش به پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی فعال در سطح جزیره کیش ابلاغ شده است.
 ٢٢:١٤ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیشوندان به مسافرت نروند / پذیرای مسافرین نوروزی در کیش نیستیم / برخورد قاطع با اجاره دهندگان منازل مسکونی شبانه و ساعتی در کیش
دکتر محمدرضا رضانیا، رییس مرکز توسعه سلامت و سخنگوی شورای سلامت کیش به کیشوندان تأکید کرد: به هیچ عنوان از منزل خارج نشوید و موارد پیشگیری را رعایت نمایید.
 ٢٢:٠٧ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیش در ایام نوروز پذیرای هیچ‌گونه مسافر نوروزی نخواهد بود
تفاهم‌نامه دو جانبه بین بسیج مقاومت سپاه کیش و مرکز توسعه سلامت کیش به‌منظور بهره‌مند شدن از ظرفیت نیروهای داوطلب بسیجی برای کنترل شیوع بیماری کرونا در جزیره کیش به امضا رسید.
 ٠٩:٣٦ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>