شش دستور گیاهی موثر، برای کاهش سرعت پیری!
بکارگیری روش هایی مانند جراحی پلاستیک و یا استفاده از کرم ها و لوسیون های گرانقیمت، تنها راه برای جلوگیری از فرایند پیری نیست.
 ١٤:٢٠ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز توسعه سلامت کیش روز ماما را به ماماهای تلاشگر بهداشت و درمان تبریک گفت
جامعه مامایی یکی از اعضای خانواده پزشکی کشور ،به واسطه مهارت ،دانش ، ایثار ،اخلاص و معنویات خویش که همواره نوید بخش حیات ، نشاط و سلامت برای خانواده ها بوده و به ویژه با توفیقات چشمگیر و خدمات ارزنده در جهت تامین سلامت مادر و کودک مایه مباهات نظام سلامت به شمار می آیند و به حق تلاش یکایک این عزیزان در مرکز توسعه سلامت ؛ بیمارستان و بخش خصوصی شایسته تقدیر و ستایش می باشد .
 ١١:٥٦ - يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آشنایی و آموزش راههای پیشگیری از مالاریا در بیمارستان کیش
به مناسبت روز جهانی مالاریا و به منظور حذف کشوری و مرور نظام مراقبت این بیماری یک دوره آموزشی در سالن اجتماعات بیمارستان کیش برگزار شد.
 ١٤:٠١ - شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه سلامت در تمام سطوح باید مورد حمایت قرار گیرد
در هفته سلامت، رئیس و جمعی از کارشناسان و مسئولین مرکز توسعه سلامت کیش با دکتر پورعلی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کردند.
 ٠٨:٠٣ - سه شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در هفته سلامت صورت گرفت؛
دیدار پرسنل مرکز توسعه سلامت کیش با امام جمعه این جزیره
در این دیدار محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش ضمن تقدیر از فعالیتهای امام جمعه کیش در توسعه نظام سلامت در جزیره گفت: حضور امام جمعه در برنامه های مختلف بهداشتی درمانی، توصیه ها و رهنمودهای وی همواره مورد اهتمام مجموعه مرکز توسعه سلامت بوده است .
 ١٤:٣٥ - يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>