کیش
بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا صورت گرفت؛
آغاز فعالیت جُنگ های شادی و کنسرت ها در کیش از ابتدای تیرماه
بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا از ابتدای تیرماه سال جاری جنگ ها و کنسرت ها در جزیره کیش با تعیین ظرفیت، فعالیت خود را در این منطقه آغاز خواهند کرد.
 ١٣:٣٤ - يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز توسعه سلامت کیش
کشف و معدوم 12 هزار و 204 کیلو مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در کیش / اقدامات و تلاش بازرسان بهداشت محیط در حوزه نظارت، قابل تقدیر است
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش اقدامات و تلاش بازرسان بهداشت محیط در حوزه نظارت را قابل تقدیر دانست و گفت: از ابتدای اسفند 98 تا پایان اردیبهشت 99، 5 هزار و 116 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی توسط بازرسان بهداشت محیط صورت گرفت که در نهایت 12 هزار و 204 کیلو مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته کشف و معدوم شد.
 ١٣:٣٠ - يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز توسعه سلامت کیش
بازدید شبانه و مشترک کارشناسان بهداشت محیط و گردشگری از رستوران های کیش / آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم در کیش با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از بازدید شبانه و مشترک کارشناسان بهداشت محیط و گردشگری از رستوران های این جزیره در راستای نظارت بر پروتکل های بهداشتی خبر داد.
 ١٣:٢٣ - يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیش
در کمیته ویژه نظارت بر فعالیت های مقابله با بیماری کووید ۱۹ کیش مطرح شد؛
تداوم سیاست های کنترلی در راستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا
غلامحسین مظفری، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، از ابلاغ الزاماتی برای کنترل بیشتر در راستای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، خبر داد.
 ١٢:٤٦ - دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیش
مقاله / هفته ملی بدون دخانیات
به منظور جلب توجه و تشویق افراد به ترک محصولات دخانی، هر ساله در ۳۱ ماه می مصادف با ۱۰ خرداد ماه مراسمی تحت عنوان روز ملی بدون دخانیات در سراسر جهان برگزار می‌شود.
 ١١:٤٢ - شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>