توقیف 3 هزار قوطی شیرعسل تاریخ گذشته در کیش
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از کشف و معدوم 3 هزار و 276 عدد قوطی شیر عسل تاریخ گذشته از سوپرمارکتها و انبارهای توزیع و پخش مواد غذایی در جزیره کیش خبر داد و گفت: اقلام توقیفی پس از توقیف و معدوم سازی روانه کارخانه بازیافت می شوند.
 ٠٨:٢٦ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / تغذيه مادران در دوران شیردهی
تداوم تغذيه با شير مادر مستلزم مصرف مواد مغذى و مقوى توسط مادر است. تغذيه مناسب مادر در اين دوران علاوه بر تأمين نيازهاى تغذيه اى نوزاد (از جمله مواد معدنى و ويتامين ها)، براى حفظ بنيه، سلامت و اعتمادبه نفس مادر و نيز حفظ و نگهدارى ذخاير بدن مادر ضرورى است. تغذيه با شير مادر همچنين موجب بهبود سطح ايمنى بدن شيرخوار در برابر ابتلا به انواع عفونت هاى حاد تنفسى، اسهال و نيز بازگشت وزن مادر به قبل از باردارى مى شود.
 ١٠:٤٢ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز سنجش نو نهالان بدو ورود به دبستان در کیش
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از آغاز سنجش نونهالان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی در کیش خبر داد و اعلام کرد: مرحله نخست طرح سنجش نو نهالان بدو ورود به دبستان برای متولدین نیمه دوم 1391، نیمه اول 1392 و پیش دبستانی هم از نیمه دوم سال 92 و نیمه اول سال 93 از 10تیرماه در جزیره کیش آغاز و تا یک ماه ادامه خواهد داشت.
 ١١:٤٩ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعوت از ساکنان کیش برای مشارکت در طرح غربالگری بسیج ملی کنترل فشار خون
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از ساکنان این جزیره دعوت کرد تا در جهت حفظ و ارتقاء سطح سلامت خود، در طرح ملی کنترل فشار خون شرکت کنند.
 ١٢:١٥ - جمعه ٧ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش به بسیج ملی کنترل فشار خون پیوستند
جمعی از کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حمایت از طرح ملی کنترل فشارخون و کمک به ارتقاء سلامت جامعه در اجرای این طرح مشارکت کردند.
 ١١:١٢ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>