مقاله / مطالب آموزشي در خصوص پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال
از آنجائیکه هر سال مصادف با چهارشنبه آخر سال شاهد بعضی از اتفاقات در جامعه می باشیم که گاهاً منجر به نقص عضو یا مرگ افراد می شود، لذا ذیلا اشاره به بعضی از موارد جهت آموزش نوجوانان و جوانان ضروری به نظر می رسد.
 ١٢:٣٦ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
پیشگیری کم هزینه تر از درمان است
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان قشم گفت: بهترین گام جهت تامین سلامت مردم و پیشگیری از بیماری آموزش و اطلاع رسانی است که می بایست در راس امور قرار گیرد.
 ١٣:٠٦ - چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان مرحله دوم واکسیناسیون فلج اطفال در کیش
دکتر محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: طرح واکسیناسیون فلج اطفال همانند سال های گذشته امسال نیز در دو مرحله در کیش با موفقیت اجرا شد.
 ١٤:٤٩ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / چالش های چهارشنبه سوری / آموزش را جدی بگیریم
پيشگيري از حوادث تلخی مانند حوادث چهارشنبه سوری، مستلزم ارتقای فرهنگ ايمني است و فرهنگ ایمنی بر سه اصل آگاهي، آموزش و الزام استوار است.
 ١١:٠٩ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز طرح تشدید نظارت بهداشتی در جزیره کیش
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران داخلی و خارجی در جزیره کیش، از 15 اسفند 97 تا پایان تعطیلات نوروزی سال 98 با راه اندازی تیم های ویژه نظارتی، تمامی اماکن فعال در تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن اقامتی و عرضه کنندگان اقلام آرایشی، بهداشتی را به صورت مستمر مورد بازرسی قرار می گیرد.
 ١١:٠٨ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>