دکتر رضانیا
آمار فوتی های کرونا در کیش به ۲۳ نفر رسید
دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اعلام خبر بیست و سومین فرد فوت شده به دلیل کرونا گفت: با فوت یک بانوی ۵۳ ساله ، با علائم ،تنگی نفس، بی حالی، سرفه و تب و لرز و بستری در بیمارستان آمار فوتی ها در کیش از ابتدا تا کنون به ۲۳ نفر رسید.
 ١٠:٢٢ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر، نقش ۶۵ درصدی در ابتلای کیشوندان به کرونا دارد
رییس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: طبق بررسی‌های انجام شده، علائم ۶۵ درصد بیماران شناسایی شده در این جزیره، پس از سفر خود یا نزدیکان نمایان شده است.
 ١٣:٣١ - شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازرسی بهداشت محیط
در فروردین 1400 صورت گرفت:
5هزار و 165 مورد بازرسی توسط بازرسان بهداشت محیط کیش
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا ویروس و رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی و اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی آرایشی و بهداشتی، در فروردین سال 1400 تعداد 5 هزار و 165 مورد بازرسی از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی آرایش بهداشتی انجام شده است.
 ١٣:٢٥ - شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر رضانیا - کیش
آغاز نام نویسی دریافت واکسن کرونا و پلمب سه واحد صنفی در کیش
آغاز نام نویسی دریافت واکسن کرونا ویژه مبتلایان بیماری‌های خاص و پلمب سه واحد صنفی از جمله رویدادهای حوزه بهداشت و سلامت جزیره کیش در روز پنجشنبه است.
 ١٨:٥٢ - پنج شنبه ٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کرونا_طرح حاج قاسم_کیش
مدیریت و کنترل همه گیری کووید 19 در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در گام چهارم
حسن مجرد، مسئول اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز توسعه سلامت کیش گفت: از ابتدای شروع گام چهارم مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 به شیوه محله و خانواده محور، به نام طرح شهید سلیمانی، مراقبت و رهگیری فعال بیماران به صورت جدی توسط تیم های مراقبتی انجام گرفت
 ١٤:٣١ - پنج شنبه ٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>