سرطان قابل پیشگیری و درمان است؛ با خود مراقبتی و امید
در طی سال های اخیر، بیماری های غیرواگیر به دلایل متعدد، به مهمترین علت مرگ و میر بشر در سطح جهان تبدیل شده اندکه در این میان سرطان، دومین جایگاه بعد از بیماری های قلبی عروقی را به خود اختصاص می دهد. علاوه بر بهبود امید به زندگی که حاصل فعالیت سازمان ها و نهادهای مختلف برای حفظ و ارتقای سلامت مردم است، علت چنین افزایشی، شیوه زندگی نامناسب و عوامل خطر محیطی است.
 ١٢:١٠ - دوشنبه ١ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز پویش ملی با عنوان "تغذیه سالم برای فردایی با سلامتی" در کیش
به مناسبت پویش ملی تغذیه سالم از 20الی30دی ماه با شعار" از امروز با تغذیه سالم برای فردایی با سلامتی شروع کنیم" برنامه های آموزشی متناسبی در مرکز توسعه سلامت کیش در حال برگزاری است.
 ١٤:١٨ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / توصیه های کلی جهت راهنمای بهبود تغذیه:
بسیاری از افراد در هنگام تلاش برای خوردن غذای سالم، با چالش هایی مواجه می شوند. برخی افراد در خوابگاه ها زندگی می کنند و یخچال و وسایل پخت و پز شخصی ندارند. دیگران در آپارتمان های شلوغ زندگی می کنند که در آن هر کسی می تواند غذای افراد دیگر را در یخچال بخورد.
 ١٩:٣٢ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / مواد غذايي كه بدن در سالمندی به آن نياز بیشتری دارد
تمركز بر مصرف ميوه تازه و كامل، بهتراز آب ميوه است، خصوصاً آب ميوه هاي مصنوعي كه قند بالايي دارند. ميوه به دليل داشتن فيبر و ويتامين بيشتر فوايد بيشتري را هم نصيب شما مي كند؛ بنابراين حداقل 2 تا 3 وعده ميوه در روز مصرف كنيد.
 ١٩:٣٠ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین نشست ستاد تسهیلات نوروزی کیش برگزار شد
نخستین نشست ستاد تسهیلات نوروزی کیش با هدف هماهنگی لازم در جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب به شهروندان و مسافران نوروزی برگزار شد.
 ١٢:٥٨ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>