صفحه اصلی > وبدای مراکز > پارسیان 


درک و همکاری میان اعضای خانواده باعث ایجاد روابط شاد و دلنشین می شود
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان در جمع مادران دانش آموزان مدرسه شهید رجائی شهر پارسیان گفت: دو عنصر حیاتی و کلیدی برای حفظ روابط سالم در خانواده ، همدلی و درک میان اعضای خانواده و توان حل مسائل است و فهمیدن همدیگر پلی برای ایجاد حل مسائل می باشد.
 ١١:٠٢ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای توانمندی پرسنل بیمارستان رستمانی پارسیان صورت گرفت:
آموزش مهارتهای ارتباطی به بیش از ۹۰ درصد پرسنل بیمارستان رستمانی
با همکاری واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان و مسئول آموزش بیمارستان رستمانی، کارگاه آموزش مهارتهای ارتباطی ویژه پرسنل بیمارستان رستمانی توسط کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت پارسیان برگزار شد.
 ١٠:٥٤ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاب آوری یکی از ویژگی های مهم روانی
بمناسبت هفته سلامت روان کارگاه آموزشی با موضوع تاب آوری ویژه دانش آموزان دبیرستان حضرت معصومه (س) شهر پارسیان برگزار شد.
 ١٥:٥٦ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم غرب هرمزگان در افتتاح مرکز جامع سلامت رازی شهرستان پارسیان:
با تلاش دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مشکلات دندانپزشکی مناطق کم برخوردار هرمزگان پایان یافت
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در افتتاح مرکز جامع سلامت رازی شهرستان پارسیان با قدردانی از راه اندازی این مرکز،حضور دندانپزشکان در مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی غرب استان را اقدامی ارزنده دانست و گفت: در گذشته نبود دندانپزشک در منطقه غرب استان مشکلات زیادی را برای مردم مخصوصاً دانش آموزان بوجود آورده بود که به همت وزیر بهداشت و درمان دکتر قاضی زاده هاشمی و دکتر سید حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در اجرای طرح تحول نظام سلامت این خواسته به حق مردم محقق شد و امروز شاهد هستیم در کلیه مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی غرب هرمزگان دندانپزشکان با کمترین هزینه به مردم شریف هرمزگان خدمات ارائه می دهند.
 ١١:٤٠ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان صورت گرفت:
افتتاح ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی رازی پارسیان
در ششمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، دکتر داودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، شریفی نماینده مجلس شورای اسلامی در غرب استان، امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی رازی شهر پارسیان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 ١٥:٤٤ - پنج شنبه ٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>