برگزاری جشن شکوفه نارس در بخش Nicu بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از برگزاری همایش روز شکوفه نارس همزمان با روز جهانی نوزاد نارس در بیمارستان این شهرستان خبر داد.
 ١٣:٥٧ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در زایشگاه بیمارستان میناب محقق شد؛
48 زایمان موفق با تولد 24 دختر و 24 پسر طی 48 ساعت گذشته
دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از زایمان موفق 48 مادر باردار در بیمارستان میناب خبر داد و گفت: طی 48 ساعت گذشته زایشگاه بیمارستان میناب همانند دفعات قبل این بار رکورد جدید در زایمان را ثبت کرد.
 ١٢:١٦ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیابت، بیماری خاموش / نیمی از مبتلایان به دیابت از بیماری خود بی خبرند
دکتر غلام رحیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب به مناسبت فرا رسیدن هفته دیابت، از مردم این شهرستان خواست با کنترل وزن خود و عدم استفاده بیش از حد از غذاهای چرب و فست فودها و با انجام ورزش و تحرک جسمانی و تغذیه مناسب، از ابتلا به دیابت و بسیاری از بیماریهای غیرواگیر دیگر پیشگیری نمایند.
 ١٣:٠٨ - چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی میناب مطرح شد؛
ارتقاء سلامت روان با نشاط اجتماعی
هفتمین جلسه شورای سلامت و امنیت مواد غذایی در محل فرمانداری ویژه شهرستان میناب با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و اعضای این شورا با موضوعیت ارتقا سلامت روان و پیشگیری از خودکشی با نشاط اجتماعی تشکیل شد.
 ١٥:٣٠ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط تیم اداره آمار و فناوری دانشگاه صورت گرفت؛
بررسی فرآیند اجرای نظام ارجاع الکترونیک در بیمارستان و کلینیک میناب
دبیر پرونده الکترونیک سلامت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بمنظور اجرای صحیح فرآیندهای پروژه استقرار نظام ارجاع در سطح استان، تیم منتخب این ستاد در محل مراکز بهداشتی درمانی و همچنین کلینیک های سطح استان بازدیدهای تخصصی ودوره ای خود را آغاز کردند.
 ١٣:٠٧ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>