در راستای افزایش آمادگی در برابر حوادث احتمالی؛
مانور پدافند غیر عامل در میناب برگزار شد
مانور پدافند غیر عامل با مشارکت سازمان هلال احمر، آتشنشانی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان میناب در ستاد شبکه بهداشت این شهرستان برگزار شد.
 ١٥:١٨ - سه شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در اقدامی خداپسندانه صورت گرفت؛
کمک به سیل زدگان جنوب شرق کشور با برگزاری مسابقه آشپزی در بیمارستان میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از کمک به سیل زدگان خوزستان از طریق مسابقه آشپزی و فروش غذا به نفع آنان خبر داد و گفت: در راستای جمع آوری کمک های مردمی جمعی از پرسنل پرستاری و پشتیبانی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب با طرح مسابقه آشپزی غذاهای بومی محلی سالم در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب و فروش غذاهای برتر مسابقات به سیل زدگان جنوب کشور کمک کردند.
 ١٩:٤٤ - جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
364 مأموریت مرکز فوریت های پزشکی شهرستان قشم
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: فوریت های پزشکی با 8 پایگاه در ایام نوروز، پاسخگوی تلفنی 2 هزار و 255 نفر در طی ایام تعطیلات بوده است و با افزایش 100 درصدی مأموریت ها نسبت به سال گذشته، 364 مأموریت توسط پایگاههای سطح شهرستان انجام شده است.
 ١٣:٤١ - جمعه ٢٣ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
میثاق با سپاه در روز سوم شعبان و روز پاسدار
به مناسبات اعیاد شعبانیه، خصوصاً سوم شعبان تولد امام حسین (ع) و روز پاسدار، دکتر محمد رضا حسینی زینلی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب و دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب به همراه جمعی از معاونین و پرسنل حوزه بهداشت و درمان، با حضور در سپاه ناحیه مقاومت میناب همزمان با تروریست خواندن سپاه توسط آمریکای جنایتکار، به پاس خدمات این نیروهای ارزشی، از زحمات سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا و پرسنل خدوم و زحمت کش این مجموعه، تقدیر و تشکر بعمل آورد.
 ١٣:٣٤ - جمعه ٢٣ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر فرماندار ویژه میناب از حوزه سلامت شهرستان میناب
مهندس احمدی، فرماندار ویژه شهرستان میناب در دیدار نوروزی و صمیمی مدیران حوزه سلامت شهرستان میناب، از دکتر محمدرضا حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب و مدیران و پرسنل حوزه سلامت شهرستان به دلیل عملکرد قابل قبول در سال گذشته و ایام تعطیلات نوروز 98، تقدیر نمود.
 ١٣:٣٢ - جمعه ٢٣ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>