توسط کارشناسان معاونت غذا و دارو استان انجام شد؛
بازدید و نظارت تعدادی از کارخانجات و واحد های صنفی بندرعباس و میناب
کارشناسان اداره نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از تعدادی از کارخانجات و واحد های صنفی بندرعباس و میناب بازدید کردند.
 ١٠:٣٩ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه هفته عفاف و حجاب در بیمارستان میناب
مسئول روابط عمومی بیمارستان و دبیر اجرایی هفته عفاف و حجاب از برگزاری مسابقه کتابخوانی خبر داد و گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب یکدوره مسابقه کتابخوانی با موضوع فلسفه حجاب از کتاب ((حجاب)) استاد شهید مرتضی مطهری به مدت 10 روز از شروع هفته عفاف و حجاب در بین پرسنل پرستاری و پشتیبانی خواهر انجام شد.
 ١٢:٣٠ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشارکت ۸۶ درصدی مردم شهرستان میناب در طرح ملی کنترل فشارخون
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب با اعلام این خبر گفت: ۸۶ درصد جمعیت هدف شهرستان میناب به بسیج ملی کنترل فشار خون پیوستند.
 ١٣:٢٧ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب:
کشتارهای غیرمجاز دام زمینه ساز شیوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو هستند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت : کشتارهای غیرمجاز زمینه ساز شیوع بیماریهایی از جمله تب خونریزی دهنده کریمه کنگو هستند و برای رفع این خطر هم دامپزشکی نظارت خود را دقیق تر انجام دهد و هم مردم باید از مصرف گوشت های فاقد مهر و برچسب خودداری کنند.
 ١٣:٠٤ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده دکتر حسینی از کلینیک ها و مطب های بخش خصوصی شهرستان میناب
مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در راستای اهداف رضایت و پوشش خدمات کامل و مطلوب به مراجعین و بیماران، به همراه تیم نظارت بر درمان دانشگاه از کلینیک ها و مطب های بخش خصوصی و متخصصین بازدید و میزان مراجعات مردم، چگونگی ارائه خدمات پزشکان و متخصصین بخش خصوصی جهت خدمت رسانی به مردم شریف میناب و توابع را مورد بررسی قرار داد.
 ١٢:٣٧ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>