در هفته دولت صورت گرفت؛
بهره برداری از خانه بهداشت روستای شیریش از توابع شهرستان میناب
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت خانه بهداشت شیریش با حضور مهندس احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، معاون فرماندار، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرایی به بهره برداری رسید.
 ١٠:٥٩ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح کلینیک فشار خون در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از افتتاح نخستین کلینیک تخصصی فشار خون در میناب خبرداد، و گفت: پس از اجرای موفقیت آمیز طرح غربالگری فشار خون در سطح کشور خصوصا استان هرمزگان از جمله بیمارستان میناب براساس شاخص های درمانی و بهداشتی مقرر شد؛ بیمارستانهای جنرال در استان بتوانند در جهت دایر نمودن واحد فشار خون در سطح کلنیک بیمارستانی بصورت دایم اقدام نمایند.
 ١٠:٢٣ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
قدردانی فرماندار ویژه شهرستان میناب از عملکرد بازرسین بهداشت محیط
در پنجمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین این شهرستان برگزار شد، گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت های شبانه روزی کارشناسان بهداشت محیط در خصوص نظارت بر مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی به ویژه عمده فروشی ها، قنادی ها، نانوایی ها، فروشگاههای زنجیره ای و رستوران ها ارائه گردید.
 ١١:٠٠ - يکشنبه ٣ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پزشکان بیمارستان میناب مهربانی اهداء کردند
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اهداء تعدادی لوازم مورد نیاز بیمارستانی و تجهیزات پزشکی توسط پزشکان بیمارستان میناب به این بیمارستان خبر داد.
 ١١:٠٩ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جمع آوری 2 هزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در شهرستان میناب
دکتر محمدرضا حسینی زینلی، مدیر شبکه بهداشت شهرستان میناب بیان کرد: در اجرای طرح تشدید بازرسی از فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای و عمده فروشی ها در شهرستان میناب، بازرسین مجرب بهداشت محیط از این مراکز حساس در طول شبانه روز بازدید به عمل آوردند.
 ١٣:٢٦ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>