طراحی و ساخت مهمترین قطعه تاسیساتی بیمارستان میناب توسط متخصصین تاسیسات بیمارستان
دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از تعویض قطعه بزرگ کلکتور آب شهری با مهندسی معکوس توسط تاسیسات بیمارستان میناب خبر داد و گفت: با توجه به فرسودگی کلکتور آب شهری که متصل به آب وردی بیمارستان بود در مدت زمان 7 ساعت شبانه بدون وقفه که دچار پوسیدگی و احتمال ترکیدگی لوله بود با توجه به پوسیدگی شدید تعمیر تعویض و مورد ساخت و بهره برداری قرار گرفت.
 ١٢:٢٩ - يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات بدون وقفه در درمان بیماران میناب / پذیرش بیش از 1 هزار و 800 نفر بیمار و ارائه خدمات به 6 هزار و 100 نفر در 4 روز تعطیلات گذشته در میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان میناب گفت: با توجه به تعطیلات 4 روز گذشته و شروع تعطیلات تابستانی دانش آموزان و تقارن با مناسبت ایام عید سعید فطر، بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب توانست به 1 هزار و 804 بیمار، خدمات درمانی ارائه دهد.
 ١٣:٢٠ - شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی قویترین مردان ایران توسط کارمند بیمارستان میناب
رییس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از کسب مقام قهرمانی ایران توسط رضا عباسی کارمند بیمارستان میناب در مسابقات آزاد قویترین مردان ایران ( قدرت برتر ایران )خبر داد.
 ١٤:٥٥ - شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جراحی نجات بخش مرد میانسال در بیمارستان میناب
دکتر محمد مورخ رییس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از نجات مرد 45 ساله مینابی چاقو خورده خبر داد و گفت : بیمار مردی 45 ساله از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب که بدنبال نزاع و درگیری خانوادگی بر اثر ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود؛ پس از انتقال فوری به اورژانس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در کمترین زمان ممکن توسط جراح عمومی تحت عمل جراحی قرار گرفت و از مرگی حتمی نجات یافت .
 ١١:٥٦ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میناب انجام شد؛
تشکیل کمیته اجرایی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در میناب
طرح ملی کنترل فشار خون بالا از 27 اردیبهشت ماه همزمان با روزجهانی فشارخون، در شهرستان میناب آغاز و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت.
 ١٥:١٣ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعدی >>