در نیمه نخست تعطیلات نوروز صورت گرفت؛
پذیرش 5 هزار بیمار در بیمارستان میناب
رییس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از پذیرش 5 هزار بیمار در نیمه نخست تعطیلات نوروز در بیمارستان میناب خبر داد؛ و گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا 6 فروردین ماه 98 بیمارستان حضرت ابوالفضل ( ع) میناب شاهد رکورد بی سابقه نسبت به سال گذشته در پذیرش بیمار بود.
 ٠٩:٥١ - چهارشنبه ٧ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین تصادف مرگ بار سال ۹۸ در میناب، ۳ کشته در پی داشت
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اولین تصادف مرگ بار سال 98 در این شهرستان خبر داد و گفـت: سانحه تصادف در محور سندرک - میناب، محدوده روستای گرو تعداد 3 کشته و 7 زخمی برجای گذاشت.
 ١٢:٤٦ - يکشنبه ٤ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در واپسین روزهای پایانی سال ۹۷ اتفاق افتاد؛
۲ کشته و ۱۱ مجروح در حادثه تصادف حومه شهر میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از تصادف دو خودرو در حومه شهر میناب و کشته شدن ۲ نفر و ۱۱ مجروح در این حادثه خبر داد.
 ٠٩:٣٠ - شنبه ٣ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برخورد یک دستگاه کامیون تریلی با 3 کارگر شهرداری در میناب / ارائه خدمات درمانی به موقع به مصدومان حادثه توسط اورژانس 115 و بیمارستان میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب گفت: بدنبال برخورد یکدستگاه کامیون تریلی با 3 نفر از کارکنان شهرداری میناب که در کنار خیابان مشغول بکار بودند؛ هرسه با آسیب دیدگی جدی بلافاصله توسط اورژانس 115 به بیمارستان میناب منتقل شدند.
 ١١:٣٤ - سه شنبه ٧ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهداء 38 واحد خون توسط پرسنل درمانی و پشتیبانی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اهداء خون توسط پرسنل درمانی و پشتیبانی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) خبر داد و گفت : با توجه به کمبود ذخائر خونی در سطح استان و شهرستان و نگرانی از وضع موجود در خونرسانی به بیماران نیازمند خصوصا بیماران تالاسمی، دیالیزی و تصادفات ترافیکی بر این مهم تاکید شد.
 ١٢:٠٩ - يکشنبه ٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعدی >>