قدردانی فرماندار ویژه شهرستان میناب از عملکرد بازرسین بهداشت محیط
در پنجمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین این شهرستان برگزار شد، گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت های شبانه روزی کارشناسان بهداشت محیط در خصوص نظارت بر مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی به ویژه عمده فروشی ها، قنادی ها، نانوایی ها، فروشگاههای زنجیره ای و رستوران ها ارائه گردید.
 ١١:٠٠ - يکشنبه ٣ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پزشکان بیمارستان میناب مهربانی اهداء کردند
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اهداء تعدادی لوازم مورد نیاز بیمارستانی و تجهیزات پزشکی توسط پزشکان بیمارستان میناب به این بیمارستان خبر داد.
 ١١:٠٩ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جمع آوری 2 هزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در شهرستان میناب
دکتر محمدرضا حسینی زینلی، مدیر شبکه بهداشت شهرستان میناب بیان کرد: در اجرای طرح تشدید بازرسی از فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای و عمده فروشی ها در شهرستان میناب، بازرسین مجرب بهداشت محیط از این مراکز حساس در طول شبانه روز بازدید به عمل آوردند.
 ١٣:٢٦ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل جلسه شورای بهورزی شهرستان در ستاد شبکه بهداشت و درمان میناب
جلسه شورای بهورزی شهرستان میناب در محل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.
 ١٢:٠٢ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رضایت خانواده جوان 29 ساله مرگ مغزی رودانی با اهداء عضو
رئیس واحد پیوند اعضاء دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از رضایت خانواده 29 ساله مرگ مغزی رودانی با اهداء اعضای وی خبر داد و گفت : به دنبال انتقال و اعزام جوانی 29 ساله اهل و ساکن شهرستان رودان روستای آبنما به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع ) میناب با مشاوره اورژانسی توسط پزشک و جراح مغز و اعصاب با تشخیص خونریری مغزی و نارسایی قلبی تنفسی با ضریب هوشی پایین پذیرش شد.
 ١٣:٠٦ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>