صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


توسط وزیر بهداشت بصورت ویدئو کنفرانس صورت گرفت؛
رونمایی از ۱۲۰ دستگاه آمبولانس پیشرفته در گمرک شهید باهنر بندرعباس، همزمان با 280 دستگاه آمبولانس در تهران
400 دستگاه آمبولانس مجهز و پیشرفته به طور همزمان در تهران و بندرعباس صبح امروز با حضور وزیر بهداشت در شرکت ایران خودرو دیزل در تهران و به صورت ویدئو کنفرانس در بندرعباس رونمایی شد.
 ١٥:١٦ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماریهای وزارت بهداشت:
ترویج فرهنگ اهداء عضو در بین افراد جامعه امری ضروری است/ روزانه 7 تا 10 نفر بر اثر کمبود ارگانهای پیوندی جان خود را از دست می دهند
دکتر مهدی شادنوش رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماریهای وزارت بهداشت در نشست آموزش تخصصی و مدیریتی فرآهم آوری اعضاء پیوندی که در استانداری هرمزگان برگزار شد؛ با اشاره به اهداء دو مورد عضو پیوندی در هرمزگان و در سالهای 92 و 97 گفت: متاسفانه هرمزگان در بین استانهای کشور کمترین اهداء عضو را به خود اختصاص داده است؛ که نیازمند فرهنگ سازی و ایجاد زمینه مناسب در جهت تحقق این امر خیرخواهانه و خداپسندانه هستیم.
 ١٦:٢٦ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اهداء اعضاء بدن جوان مرگ مغزی هرمزگانی؛
سه بیمار نیازمند پیوند عضو در شیراز زندگی دوباره یافتند
عمل پیوند اعضای بیمار مرگ مغزی هرمزگانی که صبحگاه امروز توسط فلوشیپ اعزامی از شیراز برداشته شده بود با موفقیت به سه بیمار در شیراز که در لیست پیوند عضو بودند انجام گردید.
 ١٥:٣٣ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهداء عضو جوان 29 ساله مرگ مغزی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس
برای نخستین بار در هرمزگان با حضور پزشک فلوشیپ پیوند از شیراز، عمل برداشت عضو جهت پیوند در مجتمع پیامبر اعظم (ص) بندرعباس از بیمار با تشخیص مرگ مغزی با موفقیت انجام شد.
 ١٤:٥٨ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس:
بیمارستان 264 تخت خوابی بندرعباس ظرف 2 سال آینده به بهره برداری می رسد
مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از روند انجام پروژه ساخت بیمارستان 264 تخت خوابه ای که با همکاری و تعامل این شرکت با دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس در حال اجراست؛ بازدید کرد.
 ١٠:٢٨ - دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>