صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


آمادگی مراكز درمانی هرمزگان برای خدمت به مسافران نوروزی / افزایش 14 پایگاه سلامت و 4 پایگاه اورژانس در ایام نوروز
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: خدمات درمانی در بیمارستانها و مراکز درمانی استان در ایام تعطیلات نوروز همانند گذشته اما با حساسیت ویژه با توجه به افزایش بار مراجعین، و حضور گردشگران و مسافرین نوروزی صورت می گیرد.
 ١٣:٠١ - چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
14هزار و 700 بیمار اورژانسی در هرمزگان خدمات درمانی گرفتند
بندرعباس- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از شروع تعطیلات 3 روزه اخیر (چهارشنبه هفته قبل) تا شامگاه جمعه 14هزار و 700 بیمار به اورژانس های بیمارستان های استان مراجعه و خدمات درمانی دریافت کرده اند.
 ٠٩:٤٠ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار هرمزگان در بازدید از مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص):
تبدیل هرمزگان به قطب درمان سرطان برای توریسم درمانی
استاندار هرمزگان در بازدید از مراکز درمانی مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با تکمیل تجهیزات مرکز پرتو درمانی و شیمی درمانی امید استان هرمزگان قابلیت تبدیل شدن به قطب درمان سرطان برای کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان توریسم درمانی را دارد .
 ٠٨:٣٠ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انسانهایی به رنگ فرشته
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان بمناسبت روز پرستار با حضور در مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبراعظم (ص) و بیمارستان کودکان در دیدار و گفتگو با پرستاران این روز را به آنها تبریک گفت.
 ١٤:٥٤ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز بکار 68 پزشک متخصص جدید در بیمارستانهای دانشگاهی هرمزگان
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جلسه توزیع نیروهای متخصص که با آموزش در خصوص بیماریهای بومی استان از جمله مالاریا، سیکل سل آنمی و همچنین نحوه مراقبت های اورژانسی همراه بود گفت: 68 پزشک متخصص با بررسی امتیاز بندی بر اساس دستورالعمل های لازم در بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی سراسر استان مشغول به ارائه خدمت خواهند شد.
 ١٤:٣٢ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>