صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


افزایش 16 درصدی مأموریتهای اورژانس 115 طی6 ماهه اول سال 97
دکتر محمود حسین پور، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هرمزگان از انجام 16055 ماموریت طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد مثبت 16درصدی برخوردار بوده است.
 ٠٩:٠٢ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهمترین مقوله در اشاعه فرهنگ اهدای عضو، فرهنگ سازی در بین اقشار جامعه است
دکتر امید قبادی نایب رییس انجم اهداء عضو ایانیان و دکتر دهقانی رییس گروه فراهم آوری پیوند اعضای مرکز مدیریت بیماریها و پیوند وزارت بهداشت در نشست مشترک با دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که با حضور معاون درمان دانشگاه، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان، مدیر روابط عمومی دانشگاه و رییس اداره پیوند و بیماریهای خاص معاونت درمان دانشگاه برگزار شد گفت: مهمترین و اساسی ترین موضوع در زمینه اهدای عضو، فرهنگسازی مناسب در این زمینه است.
 ١٣:٣٩ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط وزیر بهداشت بصورت ویدئو کنفرانس صورت گرفت؛
رونمایی از ۱۲۰ دستگاه آمبولانس پیشرفته در گمرک شهید باهنر بندرعباس، همزمان با 280 دستگاه آمبولانس در تهران
400 دستگاه آمبولانس مجهز و پیشرفته به طور همزمان در تهران و بندرعباس صبح امروز با حضور وزیر بهداشت در شرکت ایران خودرو دیزل در تهران و به صورت ویدئو کنفرانس در بندرعباس رونمایی شد.
 ١٥:١٦ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماریهای وزارت بهداشت:
ترویج فرهنگ اهداء عضو در بین افراد جامعه امری ضروری است/ روزانه 7 تا 10 نفر بر اثر کمبود ارگانهای پیوندی جان خود را از دست می دهند
دکتر مهدی شادنوش رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماریهای وزارت بهداشت در نشست آموزش تخصصی و مدیریتی فرآهم آوری اعضاء پیوندی که در استانداری هرمزگان برگزار شد؛ با اشاره به اهداء دو مورد عضو پیوندی در هرمزگان و در سالهای 92 و 97 گفت: متاسفانه هرمزگان در بین استانهای کشور کمترین اهداء عضو را به خود اختصاص داده است؛ که نیازمند فرهنگ سازی و ایجاد زمینه مناسب در جهت تحقق این امر خیرخواهانه و خداپسندانه هستیم.
 ١٦:٢٦ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اهداء اعضاء بدن جوان مرگ مغزی هرمزگانی؛
سه بیمار نیازمند پیوند عضو در شیراز زندگی دوباره یافتند
عمل پیوند اعضای بیمار مرگ مغزی هرمزگانی که صبحگاه امروز توسط فلوشیپ اعزامی از شیراز برداشته شده بود با موفقیت به سه بیمار در شیراز که در لیست پیوند عضو بودند انجام گردید.
 ١٥:٣٣ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>