صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


انجام سومین اهداء عضو در طول یک هفته
رییس واحد عضو از انجام سومین عمل هاروست (برداشتن اعضاء پیوندی) در سال جدید خبر داد.
 ١٥:٣٨ - سه شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام معاونت درمان به مناسبت نیمه شعبان به تلاشگران حوزه درمان
ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) را حضور تمام آزادیخواهان و مستضعفان جهان خصوصاً ملّت شریف ایران و علی الخصوص همکاران حوزه سلامت که در روزهای اخیر در صف مقدم جهاد و خدمت رسانی هستند، تبریک عرض می نمایم.
 ١٩:٥٠ - پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی سومین بخش درمانی کرونا در بندرعباس
رییس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت بخش‌های یک و دو کووید، که در ساختمان مرکز سوختگی شفا قرار دارد، بخش کووید ۳ در ساختمان بیمارستان ابن سینا (اعصاب و روان) واقع در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر‌اعظم (ص) بندرعباس راه‌اندازی شد.
 ٢٠:٤٨ - شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
محل دفن متوفیان ناشی از بیماری کووید 19 در قبرستان اختصاصی نیست / مراسم تدفین طبق دستور العمل وزارت بهداشت انجام شده است
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پاسخ به حواشی به وجود آمده در خصوص نحوه تدفین بیمار فوت شده مبتلا به کووید 19 در شهرستان بندرخمیر گفت: دستورالعمل دفن اموات و مراسم تدفین در شهرستان بندرخمیر طبق پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت بوده و منعی جهت دفن در قبرستان عمومی نداشته است.
 ١٤:٤٤ - دوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اورژانس هوایی ناجی بیماران و مصدومین
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان، در جلسه هماهنگی حوزه فعالیت بالگرد اورژانس هوایی، از انجام ۱۱۰ ساعت پرواز، جهت انتقال مصدومین و بیماران خبر داد.
 ١٧:٥٠ - سه شنبه ١٣ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>