صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


مدير عامل سازمان بيمه سلامت ايران در سفر به استان هرمزگان مطرح كرد:
هرمزگان در استقرار سامانه پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان و تحقق دولت الکترونیک موفق بوده است
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه اعضای هیئت رییسه دانشگاه، انجمن های بیمارستانی، نظام پزشکی و نمایندگان بیمه و بیمارستانهای خصوصی طی نشستی با مدير عامل سازمان بيمه سلامت ايران مسائل و مشکلات حوزه بیمه ای را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
 ١٤:٤١ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
80 پزشک متخصص در مراکز درمانی دانشگاهی هرمزگان مستقر شدند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با اقدامات صورت گرفته در خصوص بکارگیری متخصصان در رشته‌های مختلف، در همین راستا 80 نیروی متخصص در سطح استان جذب و مستقر شدند.
 ١٣:٥٢ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات نیما 14 ساله پس از 3 بار ایست قلبی توسط کادر درمان بیمارستان شهید محمدی
پدر نیما نوجوان ۱۴ ساله ای که سه بار فرزندش دچار ایست قلبی و تنفسی شده و با همت کادر درمان بیمارستان شهید محمدی از مرگ حتمی نجات یافته بود گفت: حدود ۲ ماه پیش فرزندم دچار حالت تهوع و استفراغ شد که به صورت سرپایی در سیریک ویزیت و با دستور دارویی ترخیص شد اما روز بعد فرزندم دچار ضعف و بیحالی و بدنبال آن تشنج شد که در زمان انتقال به بیمارستان میناب دچار ایست قلبی گردید که با کمک کارکنان اورژانس و لطف خدا از مرگ نجات یافت.
 ١٤:٤٨ - چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بخش پیوند عضو در هرمزگان راه اندازی می شود
نشست مشترک دکتر شادنوش رییس اداره پیوند و درمان بیماریهای وزارت بهداشت با رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مسئولین مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) با موضوع پیوند اعضاء برگزار شد، و پیگیری راه اندازی این بخش در دستور کار این مجتمع قرار گرفت.
 ١٢:٣٣ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان وزارت بهداشت:
رشد سریع اهدای عضو در هرمزگان از افتخارات بزرگ این استان است
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان وزارت بهداشت هرمزگان را الگوی بسیار خوبی در زمینه اهدای عضو برای سایر استانها عنوان کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در کمتر از 2 سال توانسته آمار بسیار خوبی در زمینه اهدای عضو داشته باشد و این امر نشان از بخشندگی مردم این قسمت از سرزمین کشور و تلاش و همت والای کارکنان واحد اهدای عضو در این استان است.
 ١٤:٠٦ - يکشنبه ٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>