صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت درمان 


برگزاری اجلاس رؤسای بیمارستان های دانشگاهی استان در بندرعباس
اجلاس رؤسای بیمارستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سراسر استان با حضور رؤسا و مدیران مالی بیمارستان های استان در سالن کوثر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.
 ١٥:٠٧ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ساخت یک بیمارستان بزرگ پانصد تختخوابی جنرال از اولویت‌های سلامت استان هرمزگان می باشد
دکتر قاسم جان بابایی ، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر دو روزه خود از استان هرمزگان و پس از بازدید از هفت بیمارستان دانشگاهی گفت : با توجه به اینکه آخرین مرجع مراجعه بیماران برای درمان مرکز استان میباشد بنابراین مهمترین برنامه توسعه ایی در مرکز استان می باشد .
 ١٤:٠٧ - پنج شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت در ادامه سفر به استان هرمزگان و بازدید از بیمارستان های استان، به اتفاق رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و فرماندار شهرستان میناب، در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان حضور یافت و از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید نمود.
 ٢٣:١٤ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سفر معاون درمان وزیر بهداشت به شهرستان بندرخمیر انجام شد:
بازدید از بیمارستان نیاپور بندرخمیر
دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت در سفر به استان هرمزگان و شهرستان بندرخمیر، به اتفاق رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، امام جمعه شهرستان بندرخمیر و نایب رییس شورای اسلامی این شهرستان، با حضور در بیمارستان نیاپور بندرخمیر، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.
 ١٤:٣٢ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان شهداء بندرلنگه
دکتر قاسم جان‌بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت به همراه دکتر سید حسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، فرماندار، شورای شهر و اعضاء مجمع خیرین بندرلنگه، از بیمارستان 64 تخت خوابی شهداء بندرلنگه بازدید و از نزدیک چگونگی روند ارائه خدمت به بیماران در این بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.
 ١٣:٥١ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>