صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:
برگزاری نخستین دوره فلوشیپ پژوهش در علوم پزشکی
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری نخستین مرحله دوره چهارم فلوشیپ پژوهش در علوم پزشکی از ششم لغایت دهم بهمن ماه سال جاری در سالن ابوریحان مجتمع آموزشی، پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس خبر داد.
 ١٤:٢٦ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه و دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دکتر تیمور آقاملایی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با هدف ارج نهادن به تلاش های 5ساله و یک ساله پژوهشگران دانشگاه، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر استانی دانشگاه در ساختمان مدیریت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان و همچنین مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه و دانشکده ها همزمان با مراسم اختتامیه سومین کنگره دخانیات و سلامت در مکان سالن اجتماعات شرکت گاز برگزار شد.
 ١١:٠٧ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش مالیات و قیمت دخانیات راهکاری مناسب برای کاهش مصرف
دبیر علمی کنگره ملی دخانیات و سلامت در بندرعباس گفت: یکی از خروجی های کنگره پیشنهاد افزایش مالیات بر مواد دخانی تولیدی و وارداتی با تأکید بر نرخ خرده فروشی‌ محصولات دخانی به مجلس می باشد و به جد پیگیر هستیم این اتفاق رخ دهد. اما تضادی که وجود دارد ارائه پیشنهاد صفرکردن عوارض برای ورود سیگار به کشور است.
 ١٤:٥٤ - شنبه ٨ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سومین کنگره ملی دخانیات و سلامت هرمزگان محقق شد:
برگزیدگان جشنواره هنری دخانیات معرفی شدند
برگزیدگان جشنواره هنری و ایده شو در سومین کنگره ملی دخانیات و سلامت در بندرعباس در بخش های مختلف دانشجویی، دانش آموزی، کارکنان و آزاد معرفی شدند.
 ١٨:٥٠ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
یکی از عوامل ورود به اعتیاد، مصرف دخانیات از جمله سیگار و قلیان است
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه سومین کنگره دخانیات و سلامت گفت: مصرف دخانیات به عنوان یک معضل و چالش اجتماعی مطرح است؛ لذا یکی از عوامل ورود به اعتیاد مصرف دخانیات از جمله سیگار و قلیان است.
 ١٨:٣٤ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>