صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


با حضور رئیس سازمان غذا و داروی کشور انجام شد:
منطقه آزاد قشم برای صدور کد IRC به تولیدکنندگان و واردکنندگان مستقل شد
در سفر معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ورئیس سازمان غذا و داروی کشور به جزیره قشم جلسه ای با حضور دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان، نسرین نانوایی قشمی سرپرست اداره کل غذا و دارو واستاندارد قشم با تولیدکنندگان داخلی در شهرستان قشم در جهت گفتمان، نظرات و پیشنهادات تولیدکنندگان تشکیل شد که قوانین دست و پاگیر و مدت زمان طولانی که تولیدکنندگان برای دریافت کد IRC در وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی کشور صرف می کنند بیشترین موضوع ارائه شده توسط تولیدکنندگان بود.
 ٢٠:١٥ - دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تزریق سلولهای بنیادی در کودکان با فلج مغزی
دبیر علمی نوزدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران از تزریق سلولهای بنیادی در کودکان با فلج مغزی و امید بخش بودن درمان این بیماران در آینده ای نزدیک خبر داد.
 ١٢:٣٥ - شنبه ٣ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
اهمیت توجه به موضوع فرهنگی اجتماعی قشم در کنار مباحث علمی کنگره تخصصی اعصاب کودکان و نوجوانان ایران
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نوزدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران با اشاره به نقش فضای مجازی در تبادل علم گفت: قطعا با پیشرفت علم و تکنولوژی تمایل به بهره گیری از فضای مجازی در برقراری ارتباطات علمی و پژوهشی بیشتر خواهد بود؛ اما برگزاری همایش ها و گردهمایی های علمی در یک فضای صمیمی تاثیر بیشتری بر اشتراک گذاری و آموزش مباحث علمی و تحقیقاتی خواهد داشت.
 ٢٣:١٠ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نوزدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران در قشم آغاز به کار کرد
نوزدهمین کنگره سالیانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران با حضور جمعي از پزشكان، محققان و صاحب نظران این حوزه صبح امروز چهارشنبه در سالن هتل ارم شهرستان قشم آغاز شد.
 ١٢:٠١ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:
نوزدهمین کنگره سالیانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران در قشم
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری نوزدهمین کنگره سالیانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران با رویکرد روش های جدید تشخیصی درمانی در طب اعصاب کودکان با حضور محققان و صاحب نظران این حوزه از 30 بهمن تا دوم اسفند ماه در جزیره قشم خبر داد.
 ١١:٤٥ - يکشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>