صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


آغاز عملیات طرح ایمن سازی فلج اطفال در استان هرمزگان
دکتر محمود حسین پور، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از آغاز عملیات طرح ایمن سازی فلج اطفال در استان هرمزگان خبر داد.
 ١٠:٢٧ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مشاور معاون بهداشتی وزیر بهداشت از مناطق سیل زده شرق استان
دکتر مطلق مشاور معاون بهداشتی وزیر بهداشت و مدیرکل دفتر کاهش خطر و بلایا وزارت بهداشت و درمان و آموزشی پزشکی به همراه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سفر به شهرستان جاسک از منطقه سیل زده بازدید کردند.
 ١٣:٤٤ - چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاور معاونت بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی :
مراقبت های بهداشتی در مناطق سیل زده شرق استان ادامه دارد
مشاور معاونت بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در جلسه بررسی اقدامات و فعالیت های انجام شده توسط کارشناسان معاونت بهداشتی در منطقه سیل زده بشاگرد و جاسک که با حضور رییس دانشگاه، معاون بهداشتی و کارشناسان این حوزه برگزار شد گفت: با توجه به بررسی های میدانی انجام شده در منطقه سیل زده جاسک و بشاگرد، اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سیل اخیر ستودنی است.
 ١٥:٣٤ - سه شنبه ١ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:
ارائه خدمات بهداشت روان به سیل زدگان شرق استان
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از ارائه خدمات بهداشت روان در منطقه سیل زده شرق استان ویژه خانواده های سیل زده خبر داد، و گفت: مهمترین اقدامات حوزه بهداشت پس از بحران حمایتهای روانی ـ اجتماعی در چنین شرایطی است.
 ١٥:٢٦ - سه شنبه ١ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
یاوران سلامت دانشگاه علوم پزشکی و صدا سیما تجلیل شدند
مراسم تجلیل از یاوران سلامت با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، معاونین و مدیران، پزشکان و کارشناسان سلامت و کارشناسان برنامه سازان مرتبط با سلامت در صدا و سیما در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.
 ١٣:١٠ - شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>