صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


معاون فنی مرکز بهداشت استان هرمزگان:
شاخص مرگ و میر کودکان زیر 5 سال از مهمترین شاخص های حوزه بهداشت است
کمیته مرگ و میر کودکان زیر 5 سال باحضور معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و کارشناس مسئول مرکز مشاوره ژنتیک و پیشگیری از معلولیتهای بهزیستی استان با هدف بررسی و اتخاذ راهکار های مناسب جهت کاهش مرگ و میر کودکان زیر 5 سال در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.
 ١٢:٣٤ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
عملکرد بهداشت محیط ویترینی برای نمایش خدمات بهداشتی است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم بزرگداشت روز جهانی بهداشت محیط گفت: عملکرد و شاخص بهداشت محیط مانند ویترینی است، که خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی را به نمایش می گذارد.
 ٠٩:٤١ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه سلامت زنان در دوران باروری و یائسگی
کارگاه سلامت زنان در دوران باروری ویائسگی توسط مدیریت سلامت جمعیت خانواده ومدارس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هدف ارتقاء سلامت زنان جهت کارشناسان هسته آموزش شهرستانهای تابعه در محل سالن اجتماعات مرکز فوریت ها حوادث پزشکی برگزار شد.
 ١٥:١٣ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
یکی از علل عمده مرگ و میر در دنیا بیماری های قلبی و عروقی است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیماریهای قلبی و عروقی یکی از علل عمده مرگ و میر در سطح جهان بوده و به عنوان اولین عامل مرگ ،یک سوم کل مرگ و میرها در جهان را به خود اختصاص می دهند. این بیماری علاوه بر مرگ و میر بالا ،عوارض قابل توجهی را نیز به جا می گذارند و از علل ناتوانی هستند.
 ١٤:٥١ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه عملی بهبود مراقبت و ارتقاء سلامت نوزادان
کارگاه عملی بهبود کیفیت و پیامدها مبتنی بر شواهد در راستای بهبود مراقبت از سلامت نوزادان با حضور دکتر سید مستجاب رضوی نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.
 ١٣:١٩ - يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>